ali palabıyık - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ali palabıyık

Maç bittiğinden beri en enn içten duygularımla andığım hakem, bu maçın VAR hakemi AVAR ı filan kimdi? Ben kaçırmışım, biraz da onları anmak isterim

bu bize karşı yaptığı 1 değil 2 değil kaçıncı operasyon sayamadım ama hala hakemlik yapabilmeyi geç bizim maçlara bile çıkabiliyor adam. şikecilerin aleyhine tek hata yapsın hakemler bakalım bir daha veriyorlar mı onların maçlarına. malesef masada cok zayıfız anca cıkıp boş boş konuşsun bizimkiler.

Abi hakem kalmadı ki

Halil Umut- bize objektif, diğerlerine kıyak
Hüseyin Göçek- Fener’e yıllardır uydurma penaltılar, rakiplere verilmeyen kartlar bize gelince uydurma kararlar ile operasyon
Mete Kalkavan- biz hariç büyüklere kazandırmakta dünya markası bize der rakip forma ile geliyor
Yaşar Kemal Uğurlu- Hatay maçından beri yemediği halt kalmadı aleyhimize, Beşiktaş’ın ve Fener’in sponsoru gibi
Ali Palabıyık-konuşmaya gerek yok zaten
Alper Ulusoy- 6 saniyeyi uygulayan son Aslan bükücü, VAR fatihi
Koray Gençerler- azılı Fenerlisi yılların şimdinin VAR Fatihi

Günlük yaşantıda denk gelinen her hakeme insan yerine koymadan kötü bir şekilde davranılması gerektiğini hissettiren şahıs. Birkaç defa tolga özkalfa ile karşılaşıp sohbet etmiştim. Şimdi görsem mesela kendisi aktif hakem olsa ağır saydırırdım. Hiçbir hakeme saygı yok. Önce hepsi düzgünce işlerini yapacaklar. 3 kuruş para için vicdanlarını bırakıp emek hırsızlığı yapmayacaklar.

@piranaspor
Ali Palabıyık’ın MHK Başkan Vekili Murat Ilgaz sayesinde hakem olduğu ortaya çıktı! Ali Palabıyık: “Gönlümde yatan hakem olmaktı. Dönemin 3. Bölge Sorumlusu Murat Ilgaz, karşılaşmalara hakem olarak atanmamda yardımcı oldu! İlk maçımı 2005’te yönettim”

1666612808427.png

Üst Alt