ali palabıyık - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ali palabıyık

Sansarlara benziyor..

Biraz purofayling yapabilen biri, kesinlikle benimle ayni seyi dusunur..

Elinde olsa kanimizi tek bir dikiste icer boyleleri..

Ondan diyorum bazen..Dusman uyumaz diye..

Nevzat Dindar'ın hem Galatasaray yönetiminden hem de Tff'den aldığı duyum şuymuş Ali Palabıyık 1 daha Galatasaray Maç'ını yönetmeyecekmiş ve ceza olarak da uzun 1 süre Maç alamayacakmış onun tahminine 1 veya 2 ay en az..

Bu operasyon çocuğu bir daha maç yönetirse yönetim istifa etsin.
Normalde ertesi gün maçtaki sinirim geçiyor ama bu şerefsizin yüzünden halen sinirim geçmedi.
O Murat Ilgaz denilen şikebahçeli puştun da görevine son verdirtmeli.

3 gün önce MHK Başkan vekili gizli Başkan Murat Ilgaz VAR doğru olmak zorunda değil.

Hakemler VAR yokmuş gibi yönetmeli diyor. Sonra hakem olmasında belli ki emeği olan Ali Palabıyık çıkıp VAR’ın çağrısına bana ne sunacaksın ben göreceğimi gördüm diyor.

Maç önü Palabıyık’ın yüzüne bakan herhangi bir kişi ne yapacağını görüyor ama MHK bilmiyor, TFF duymuyor medya görmüyor değil mi?

WP gruplarına iletişim stratejileri ekibi olarak girenler, Süper Lig’de takımların sponsor olarak KOÇ firmalarını tercih etmesi bir şekilde vs.

Nerden baksan burada zerre iyi niyet yok.

Önce 2020-2021 sezonu şampiyonluğunu
Sonra Fatih Terim’i
En sonunda da adil yarışmaya olan inancımızı ve umutları çaldılar adamlar

Ve nereye gitsen evet var bir KLİK diyor ama çözüm dersen yok. Klik kim diye merak ediyorsak işte kim susuyorsa, kim duymuyorsa kim görmek istemiyorsa onlar.

Yani Galatasaray taraftarı ve yöneticileri hariç herkes. Hatta bazen Galatasaray taraftarı ve yöneticileri bile dahil buna belki de.

İşin garibi ülkede ne olursa olsun, hangi mevkiye kim gelirse gelsin ben bunun düzeleceğine inancımı kaybettim.

Bu sebeple daha da takip etmek istemiyorum. Bu sene daha da maç falan izlemem. Seneye izler miyim? O da muamma çünkü en iyi antrenörü de getirsen en iyi takımı da kursan bir karşılığı yok.

Karşılıksız işleri izleyip de oyunu kuranlara veya sessiz kalanların cebini doldurmaya onlara Reyting kazandırmaya da niyetim yok.

Buraya girerim maçların skorlarına bakarım o yeter. En azından forum hit alsın menfaatsiz sevenler olsun sadece.

Nevzat Dindar'ın hem Galatasaray yönetiminden hem de Tff'den aldığı duyum şuymuş Ali Palabıyık 1 daha Galatasaray Maç'ını yönetmeyecekmiş ve ceza olarak da uzun 1 süre Maç alamayacakmış onun tahminine 1 veya 2 ay en az..
Adam görevini yaptı daha yönetmesine gerek yokki, lazım olunca fbnin maçına verirler. Bunun hakemliğinin bitmesi lazımken ödül vermişlrr resmen 1 ay maç yönetmicekmiş peh

SM-A525F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ulan madama uefadan Mac ayarlamislar... bakin nasil bir cete ile karsi karsiyayiz görün. Galatasarayi dogra sana uefadan Mac verelim

Perşembe günü İsviçrede Basel’de maç yönetecek bu operasyon çocuğu.
Oradaki taraftarımız bunu orada bir güzel karşılarsa keşke.

Üst Alt