Ali Sabancı: "Galatasaray'a başkan olmayı çok istiyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sabancı: "Galatasaray'a başkan olmayı çok istiyorum"

MEvcut şartlarda kimse yapmaz onu. Konuya çok hakim değilim ama JArdel i uzan getirmiş. Sonra mevcut yönetim yok pahasına satarak zarar ettirmiş. Bu örnek doğruysa kimse yardım etmez kulübe. Ya da şöyle düşün. Sürekli komisyon yiyen birileri var, parayı vereceksin ama birileri bundan nemalanacak. Sponsor olur musun? Böyle bir yapının olduğunu düşünüyorum. Bunu bilenler de girmiyorlar bence bu işe.

Haklılık payın var doğru ama Galatasaraylı iş adamlarının parası fenerli iş adamlarının parasından daha kıymetli bu da bir gerçek. Bizimkilerin cebinde akrep var. Ferit Şahenk, Murat Ülker falan küsmüyor hiç. Aziz'e senin yapacağın yöneticiliğin a.k demiyor, veriyoruz veriyoruz başarı yok demiyor gidip Sow'u alıp getiriyor. Bizim komisyon işlerinden farklı olsa da onlarda da bozuk bir yapı var ama yardım devam ediyor.

Son düzenleme:
Haklılık payın var doğru ama Galatasaraylı iş adamlarının parası fenerli iş adamlarının parasından daha kıymetli bu da bir gerçek. Bizimkilerin cebinde akrep var. Ferit Şahenk, Murat Ülker falan küsmüyor hiç. Aziz'e senin yapacağın yöneticiliğin a.k demiyor, veriyoruz veriyoruz başarı yok demiyor gidip Sow'u alıp getiriyor. Bizim komisyon işlerinden farklı olsa da onlarda da bozuk bir yapı var ama yardım devam ediyor.

Bizde dinazorlar var. Onlarda Aziz var. Adam direk azizin arkadaşı koç var vs vs. diye yardım ediyor. Bizdeki olay çok farklı. Kültür farkı var. Yaşlı dinazorlar böyle bir yardım istemiyorlar. Onlar hallerinden memnun. Kulüp kendilerinin çünkü. Yağında kavruluyor nasıl olsa. Homojen bir yapıya sahip değiliz, kulübün net sahibi onlar. bu nedenle kimse onların sahip olduğu yapıya hayrına yardım etmek istemez.

Lan olm,adam cv birakacaklardan bile para istiyor,ucakta yer parasi vs gectim,siz düşünün bir daha derim

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ferit Şahenk için Sadri Şener tam bir Fb fanatiği demişti.

He gel gel, artık stadı tuvaletini paralı yapar, stad da koltukta oturmalı maç bileti, ayakta izlemeli maç bileti diye Orta Doğu'lulaştırılmış bir kapitalist düzenini camiaya enjekte edersin.

Forma satarken ambleme ekstra para istersin, GS Store giriş ücreti fln koyarsın.

Malum uçak firmanın ne derece kapitalist düzenin kölesini olduğunu herkes biliyor ve senin bu camiaya başkan olamayacağını da herkes biliyor.

Üst Alt