Ali Turan Antalyaspor'da - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Turan Antalyaspor'da

Cevap: Ali Turan Antalyaspor'da

gitmesi hata, bedelsiz olarak gönderilmesi daha büyük hata, hele Antalyaspor'a verilmesi en büyük hata...

operasyon Ali'den başlamamalıydı , hata da yaptı ama yerinde oynamayan adama kızamam.Sabri de orta sahadan devşirme ve ilk sağ bek oynadığında kabus gibiydi ama şu an vazgeçilmezimiz.

gökhan ve servet gibi yaşlılar varken neden önce emre güngör ve ali turan gibi daha genç yetenekli adamlar gönderiliyor.

ya bu yonetim kalktı en son gelen misiyi kadro dışı bıraktı bu yoneetim kalktı en son gelen altı ay top oynamayan adamı gönderdi napıyosun adnan polat napıyosun adamı yerinde oynatmadık altı ay top oynamamıs bizim için takımına rest cekmiş ilk onu gönderiyoruz biz bu kafayla ne takım olurruz ne bişey yeter ama gidecek yerlilerde enson adamdı bence

Kayserispor'un ahı vardı. Yararlanamadık Ali'den.

Mevkisinde oynasa belki başarılı olurdu ama olmadı.

Nese yolu açık olsun..

kendi mevkisinde oynatılmadan adam göndermek moda oldu bizde. artık çığırından çıktı bu yönetim küfür yeyip gidecekler buraya da yazdım.

Oynadığı maçlarda kötü bir performans göstermesine rağmen yaptığı fedakarlıkların karşılığı bu olmamalıydı.Yazık oldu Ali Turan'a...

evet sağ bekte oynatılması çok hatalıydı ama stoperde oynasa da birşey değişmezdi bence. bu adamın saçmalıkları yüzünden galatasarayın kaybettiği kafadan 12 puan var.

o kadar gitmesi gerekn oyuncu varken kendi yerinde oynatılmayan galatasaraya gelmek için kendi takımına rest ceken ve 6 ay top oynamayan adamı sattık misiyi kadro dısı bıraktık asıl gidecekler geziyor vay anasına galatasaray ne güzel yönetiliyor yaktın bizi adnan sezgin bıktık senden bıktık defol artık ya

Üst Alt