# Ali Yavuz Kol - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ali Yavuz Kol

Hemen kestirip atmak istemiyorum daha ilk maçı ilk dakkalarıydı ama

Dk 90-92 civarı sağda taç oldu zaten süre kısıtlı linnese bıraktı tacı sanki linnese verince bi organizasyon yapıcaz hemen kullanmalıydı tacı çok bi zekaya gerek yok

Kerem mesela el beklediği pozisyonda rakiple tartışmadı bile süre gidicek diye

Musap aylarca burada Falcao da Falcao diye kafamizi seyettin resmen yürüyen ölü olmasina ragmen. Surada su cocugun oynadigi ilk mac gelip böyle seyler yazman cok tutarsiz gercekten. Üzgünüm ama sacmaliyorsun.

Yapmayin gözünüsü seveyim.

Takim bok gibiydi.
Kac top geldide hemen iyi veya kötü diye biliyorsunuz?
4-5 mac oynasin sorna notunu verirsiniz.

Ben bunlara yaniyorum Abileri bi bok yapamadi onlara hesap sorun.

1-2 mac sorna kötü demek cok yanlis bence!
Kac dka oynadi sezonda?

Simdi kurtarici olarak giriyor, ayip

Musap aylarca burada Falcao da Falcao diye kafamizi seyettin resmen yürüyen ölü olmasina ragmen. Surada su cocugun oynadigi ilk mac gelip böyle seyler yazman cok tutarsiz gercekten. Üzgünüm ama sacmaliyorsun.
Kereme iyi dersem buna iyi demem diyemem. Mesele bu. Kerem daha sonra girdi, doldur bosalt sacmaligini kabul etmem. Hele o ceza sahasindaki yaptigi malliktan sonra kiralanmali. Kovun felan demiyorum demedim

Pozisyonsuz gibi. Kerem'den çok daha fazla oynayıp çok daha az ışık verdi. Gerçi oğlan Kerem'in süperstar olduğu ligde parlamıştı galiba, normal. Devre arası kiralanabilir.

Konusmana dikkat et bu bir.
Kerem daha gec girip DAHA EFEKTIF oynadi doldur bosaltta. Dedigim gibi istedigin kadar kudur. 1 sene MINIMUM daha kiralanmali

Direk şutlanmalı bu takımdan. Bu adamda hiçbirşey yok. Bu çocuğun suçu değil, altyapı sorunumuz var, duygusal davranmayı bırakıp bu durumu kabullenip altyapıya çeki düzen vermek hayrımıza olur. Aksi taktirde birçok altyapı topçusunu pohpohlayıp sonrada 2. Lige göndeririz..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu herif bu kadar kötü oynadıysa o ve Akbaba çıktıktan sonra rakip 10 kişi oynamasına rağmen niye pozisyon bulamadık. Oğulcan'la Akbaba habire gezip pas alternatifi oluşturuyorlardı.

emre için katılabilirim lakin oğulcan'ın denemelerinin çoğu başarısızlıkla neticelendi. oyuna pozitif bir etki yaptığı kanaatinde değilim.

girenlerin daha kötü olması bu gerçeği değiştirmiyor. kötüyü daha kötü ile aklayamayız.

Direk şutlanmalı bu takımdan. Bu adamda hiçbirşey yok. Bu çocuğun suçu değil, altyapı sorunumuz var, duygusal davranmayı bırakıp bu durumu kabullenip altyapıya çeki düzen vermek hayrımıza olur. Aksi taktirde birçok altyapı topçusunu pohpohlayıp sonrada 2. Lige göndeririz..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
O kadar degil. Ama sadece 3.lig + alt yapida iyi oynadi diye bazilar yücelttiler bunu. Daha sonra giren kerem cok daha iyidi

Kereme iyi dersem buna iyi demem diyemem. Mesele bu. Kerem daha sonra girdi, doldur bosalt sacmaligini kabul etmem. Hele o ceza sahasindaki yaptigi malliktan sonra kiralanmali. Kovun felan demiyorum demedim

Bence sacmaliyorsun. Kimse sana illa iyi de demiyor ki, yukaridaki gibi "bir daha Ali Yavuz diyenin.." gibi bir mesaj atman tutarsizlik oluyor sadece.

Takım bu haldeyken 20 dklik oyunla yargılamanın doğru olmadığına inananlardanım
Çocugun üstünde büyük bir baskı var bence
Hoca uzun zamandır oynatmiyordu , sakatlıklardan dolayı oynaması kesin gibi bir şey olduğu için bu maçta da heyecan yapmış olabilir
Hepimiz insanız

Üst Alt