# Ali Yavuz Kol - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ali Yavuz Kol

Neden gömüldüğünü hala anlayamadığım yüksek potansiyele sahip genç futbolcumuz. 1-0 öne geçtiğimiz dakikalarda kapanan Kayseri'nin üstümüze geleceği düşünülerek alındı oyuna. Çok becerikli takımımız gidip saçma bir gol yedi ve 9 kişi ceza sahası içine yığılmış bir Kayserispor defansının arasında kaldı. Saha içindeki hareketliliği bile gayet iyi. İlk maçında şöyle kapanmış bir defansı açarsanız zaten adınızın yanına +50m€ yazıyorlar.
Hem Kerem hem de Ali Yavuz daha çok süre bulmalı. Kumaşı iyi ve genç oyunculara bir şekilde sabretmeliyiz. Yoksa Ömer gibi 30 yıldır ters ayağını 1 gram geliştirememiş futbolculara sövmeye devam ederiz.

Bizim bu genç oyunculara pişmek için yıllarca yedek kulübesinde beklememelerini,yaşlarının 50 sene öncesi için genç olduğunu,yaşıtlarının ve hatta çok daha küçüklerinin büyük ligleri,şampiyonlar ligini,dünya kupalarını,avrupa şampiyonalarını salladığı anlatılmalı,ders falan verilmeli o kafadan çıkmaları için

Milletin genci girip maç alır rakibin damına koyar tabiri caizse bizdekilerde bi kere pas verebildimi olsun ışık var diyoruz

Hocaya kızıyoruz onu niye oynatmıyo bunu niye oynatmıyo diye ama bu çocuklar istiyomu acaba oynamayı

Bizim ülkede istisnalar dışında genç oyuncu evrimi şöyle ilerliyo piyasaya çıkar,yedek kulübesinde bekler,forma şansı bulur,camianın evladıyız mesajını verir,hard work diye instagram storysi atar,yaşı yükseldimide zaten çeteleşme olmuştur ve otobüsün arkasındaki 5li koltukta takılır

Eray işcanlar barındırmamalıyız

Ali özelinde değil genel yazdım

dün şansızlıgı girer girmez skorun 1-1 olması,kayserinin tamamen kapanması oldu.fiziksel acıdan daha hazır olmalıydı ama heycandan saçmaladı bazen.buna ragmen,ortasahaya gelip top kaptı bir kez,bi pozisyonda topu alıp kıcını dönüp direkt sola pas attı ve ataga kaldırdı takımı.ali yavuz bu zaten,fizik olarak hazırsa,tüm takımı sırtına alır tasır hucuma.

ben büyük şeyler bekliyorum bu cocuktan,olacak

Üst Alt