Alınması Gereken Gurbetçi Oyuncular - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alınması Gereken Gurbetçi Oyuncular

Cevap: Alınması Gereken Gurbetçi Oyuncular

Emre ve Samed çok zor diğerleri hakkında pek bi bilgim yok. Türk oyuncuları gurbetçilerden doldurmalıyız, kayseri, antep vs uğraşmaya gerek yok bu takımlarla. Gökhan, Ömer, Mehmet Ekici, Hamit gelmeli bi de Nuri'yi kiralarsak tamamdır.

sercan saraer ve ömer toprak'ı özelliklede ömer toprak'ı alıp milli takımınında savunma ikilisi olacak semih toprak ikilisiyle oynamalıyız tabi gökhan töre ve hamit hatta nuri'de gündemde olmalı..

Aslan'a yeni Robben!

Yeni sezonda kadroya takviye yapmak isteyen Sarı-Kırmızılılar, Almanya'da Fürth forması giyen gurbetçi Sercan Sararer'i gözüne kestirdi. 22 yaşındaki oyuncu, tarzıyla Robben'i andırıyor.

Bir yandan şampiyonluk hesapları yapan Galatasaray, diğer taraftan gelecek sezonun kadrosunu şekillendirmeye çalışıyor. Bu doğrultuda kalabalık bir liste oluşturulurken, gündeme gelen son isim Sercan Sararer’le birlikte rotanın Almanya’ya çevrildiği gözlendi. 22 yaşındaki futbolcu Almanya 2. Ligi’nde şampiyon olan ve yeni sezonda Bundesliga’da sahne alacak Greuther Fürt forması giyiyor. Her iki kanatta ve forvet arkasında görev yapabilen Sercan, sezonu 34 maçta 9 gol ve 13 asistle tamamlamayı başardı. Sercan Sararer, hatırlanacağı üzere milli takım bazında Türkiye’yi tercih ettiğini açıklamıştı. Fatih Terim’in genç yeteneği kurmaylarına birkaç kez izlettiği de gelen haberler arasında.

‘Patlama gücü yüksek’

Sercan, Almanya’da tarzıyla Bayern Münih’in starı Arjen Robben’e benzetiliyor. Gurbetçi futbolcu birebirde çok etkili ve bir anda süratini artırabilmesiyle tanınıyor. Hocaları genç yeteneği, “Patlama gücü çok yüksek” sözüyle tanımlıyor.

Metin Karabaş--Fanatik

ömer toprak yada serdar taşçı + gökhan töre + hamit yeterlidir bence eren derdıyokta derdım ama kacırdık onu

Aslan'a yeni Robben!

Yeni sezonda kadroya takviye yapmak isteyen Sarı-Kırmızılılar, Almanya'da Fürth forması giyen gurbetçi Sercan Sararer'i gözüne kestirdi. 22 yaşındaki oyuncu, tarzıyla Robben'i andırıyor.

Bir yandan şampiyonluk hesapları yapan Galatasaray, diğer taraftan gelecek sezonun kadrosunu şekillendirmeye çalışıyor. Bu doğrultuda kalabalık bir liste oluşturulurken, gündeme gelen son isim Sercan Sararer’le birlikte rotanın Almanya’ya çevrildiği gözlendi. 22 yaşındaki futbolcu Almanya 2. Ligi’nde şampiyon olan ve yeni sezonda Bundesliga’da sahne alacak Greuther Fürt forması giyiyor. Her iki kanatta ve forvet arkasında görev yapabilen Sercan, sezonu 34 maçta 9 gol ve 13 asistle tamamlamayı başardı. Sercan Sararer, hatırlanacağı üzere milli takım bazında Türkiye’yi tercih ettiğini açıklamıştı. Fatih Terim’in genç yeteneği kurmaylarına birkaç kez izlettiği de gelen haberler arasında.

‘Patlama gücü yüksek’

Sercan, Almanya’da tarzıyla Bayern Münih’in starı Arjen Robben’e benzetiliyor. Gurbetçi futbolcu birebirde çok etkili ve bir anda süratini artırabilmesiyle tanınıyor. Hocaları genç yeteneği, “Patlama gücü çok yüksek” sözüyle tanımlıyor.

Metin Karabaş--Fanatik

barış ö ve serkan ç içinde bu tarz haberler geçiyodu devamlı gelmeden çok iyi hatırlıyorum ama gurbetçi transferi şuanda şart hem mali hem yerli statüsü açısından

ömer toprak yada serdar taşçı + gökhan töre + hamit yeterlidir bence eren derdıyokta derdım ama kacırdık onu

GÖKHAN TÖRE (yeni hasan şaş sağ kanadı yardırır )ve HAMİT ( tam bir joker )kesin alınmalı semihte şampiyonlar liginde yetersiz kalır oyüzden ömer toprak serdar taşçı alınmalı

sol beke atilla turan alınmalı 19 yaşında 1m.euro

+birinizde gurbetçi bir sol kanat yazsın orası sorunlu bende çokta yeterli seviyede olan beğenemedim:D tuncayımı alsak

ben öyle yok fm ymiş yok cmymiş yok habermiş gibi söylentilerden futbolcu önermedim hiç bundan sonrada önermem.2-3 maç izledim adamı hızlı çevik mücadeleci genç bir yetenek bence ve takip eden herkesin üzerinde durulursa iyi bir topçu olacak dediği bir isim.hepsini geçtim 1-1,5m.euro gibi bir rakama alınabilir örneğin veli kavlak ve yasin çerez parasına geldi ve bu sezon veliyi izledik

işe yaramaz denilen aydın bile 1 tık arttıysa bu kadroda bu adam coşar fb alırsa ağlarsın gökhan gönül gibi olur 2 gün sonra yanarsın derdine

yabancı statüsü olmasa sorun değil

bence alınmalı sende izlemelisin

izledik, bok gibi

veli barisin tirnagi edemez

velinin faul yapmadigi bir pozisyon gosterin

GÖKHAN TÖRE (yeni hasan şaş sağ kanadı yardırır )ve HAMİT ( tam bir joker )kesin alınmalı semihte şampiyonlar liginde yetersiz kalır oyüzden ömer toprak serdar taşçı alınmalı

sol beke atilla turan alınmalı 19 yaşında 1m.euro

+birinizde gurbetçi bir sol kanat yazsın orası sorunlu bende çokta yeterli seviyede olan beğenemedim:D tuncayımı alsak

kerim frei solda mı yonuyor ızledıgım goruntulerınde hep soldan yardırıyordu

futbolcuya para dökmeye gerek yok artık.o dönem geride kaldı.parayla alınıyormuş artık maçlar şike serbestmiş.

bende koşabilirim , sabride koşuyor . veli gibi boş beleş adamla kadroyu şişirmek saçma

lan ne zihniyet einstein gelse çözemez sizin sorunu

riera 4 m.euroya geldi ve 2,750+bonus alıyor

velinin 750bine geldi ve riera onun yarısı kadar iş yapmıyor 33 lig 11-12 kupa maçı oynadı adam

hem yerli bu sene bizde olsaydı en az 30 maç oynardı banko bir de bjk de o bölgede simao ernst fernandes quaresma oynayabildiği halde

rieranin corabi edemez veli, velinin diger bir adi da baris ozbek bildin mi

barış özbek verimli oldu zaman zaman hakkını yeme

riera napmış meloya helal olsun adam ödül versinler

ye iç yat

senin gibi adamlar sayesinde biz daha çok rieralar stancular izleriz vahhh vahhhhhhhh

Üst Alt