Allen Iverson Resmen Beşiktaş'ta - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Allen Iverson Resmen Beşiktaş'ta

Cevap: Iverson Beşiktaş'ta

Tamamda daha adam gelmeden,oynamadan en önemli transferi diye lanse etmek doğru olmaz bence,önce gelsin takımına en az hagi kadar katkısı olsun avrupa kupası kaldırsın ondan sonra konuşuruz en büyük mü değil mi diye.Ayrıca adam 36 yaşında.

İsim olarak Iverson diyorum ben . Performansını bilemem .

Helal olsun çok büyük iş başarmışlar.

Bildiğim kadarıyla Beşiktaş'ın salonu fazla büyük değil,onun için ben olsam şu yeni yapılan salon da maçlara çıkarım.

Beşiktaşlı olsun olmasın her basketbol sever en az bir defa da olsa Iverson'ı canlı canlı izlemek ister.

Süper bir haber.

Türk spor tarihinin en önemli işlerinden bir tanesidir bu.

BJK çok fena reklam yapacaktır bu transferle.

Adamları tebrik etmek lazım, 4 milyon $ parayla yapılabilecek en iyi reklamı yaptılar. Iverson bu lig için değil Avrupa için çok fazla, şu an tartışmasız tüm Avrupa kıtasındaki en iyi PG Iverson.

Mutlaka Iverson'ı canlı izlemek için bjk maçına giderim, böyle adamları izlemek için zamanında saat 4'te 5'te uyanırdık kan uykudan.

Velhasıl; çok büyük transfer.

Süper süper süper. Transfer diye buna derim.

Tebrikler Beşiktaş 'lı dostlar, sizlere imreniyorum.

35 yaşında ve NBA'de kimsenin istemediği Iverson'ın Beşiktaş'a gelebileceğini söylemiştim ben şahsen. Ancak yine bana muhalefet olmak amacıyla bazı arkadaşlar karşı çıkmıştı. Geldiğimiz noktada yine haklı çıktım.

Adamları tebrik etmek lazım, 4 milyon $ parayla yapılabilecek en iyi reklamı yaptılar. Iverson bu lig için değil Avrupa için çok fazla, şu an tartışmasız tüm Avrupa kıtasındaki en iyi PG Iverson.

Mutlaka Iverson'ı canlı izlemek için bjk maçına giderim, böyle adamları izlemek için zamanında saat 4'te 5'te uyanırdık kan uykudan.

Velhasıl; çok büyük transfer.

Yuh. Teodosic, Spanoulis, Diamanitidis falan hemen unutuldu bakıyorum da. Avrupa'nın en iyi guard'ı olması imkansız.

35 yaşında ve NBA'de kimsenin istemediği Iverson'ın Beşiktaş'a gelebileceğini söylemiştim ben şahsen. Ancak yine bana muhalefet olmak amacıyla bazı arkadaşlar karşı çıkmıştı. Geldiğimiz noktada yine haklı çıktım.

gelecekten bir ileti

"açıkça söyleyeyim , basketbolu jordandan iyi biliyorum."

Bu transferi isim olarak değerlendirmek lazım kalite olarak değil.

Avrupa'da bu haliyle ilk 5 guard içerisine girmesi şüphelidir hatta giremez.

Yuh. Teodosic, Spanoulis, Diamanitidis falan hemen unutuldu bakıyorum da. Avrupa'nın en iyi guard'ı olması imkansız.

Basketbola da el atmış alimül serhat. Tamam sen bu bilginle burada harcanma zaten.

Neyse konuya dönersek Dominiq Wilkinst'ten beri böyle bir Nba yıldızı gelmemişti Avrupa'ya. Pippen'ın bir Finlandiya macerası vardı bir de.Saygı duymak lazım.

Herşeyi geçin adam bir marka değerini haiz. Bundan 5 - 6 sene önce İverson 5 sene sonra gelecek Türkiye'de oynayacak deseler. Bunu diyene Hadi oradan aklını peynir ekmekle mi yedin sen derdim. Artı eski İverson olmayabilir ama adam bir şekilde reklam gelirleri, salonu doldurma vb açılardan Beşiktaşa ciddi katkı yapar.

Hem ne olacağı da bilinmez Merih'in söylediği gibi Dominic Wilkins Panathinaikosa ilk geldiğinde çokta parlak performans sergilemedi ama sonra adamların Avrupa Kupasına imzayı koyuverdi.

Ayrıca NBA için 35 yaşta hiçbir şey, bu yaşta üst düzey oynayan zibille adam örnek verebilirsiniz. İverson'daki ana falso kişilik yapısı ve uzun süredir idman yapmaması, eğer Beşiktaş İverson'a doğru şekilde yaklaşırsa 5 6 maç sonra dehşet bir oyuncu izleyebiliriz.

Ve kaldı ki eğer Beşiktaş'la anlaşırsa sırf o adam için maçlara giderim. Böyle bir yıldızı dünya gözüyle izleyebilmek bir şekilde keyiftir.

Üst Alt