Allen Iverson Resmen Beşiktaş'ta - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Allen Iverson Resmen Beşiktaş'ta

Cevap: Iverson Beşiktaş'ta

Ben bu transfere şapka çıkarırım yaşıymış filan ırgalamaz baba gibi iversonu izleyeceğim efsane iverson hala 2001 de finalin ilk maçında lakers ın eline verdiği (topu:) )maçı unutamıyorum bi anti lakers taraftarı olarak

Bizim maçlar hariç başarılar iverson:tiphat:

59705342.jpg
iversonforma2.jpg
iversonwallpaper.jpg

Iverson'in koooopegine

Iverson'in kooopeeegine

Iverson'in kooopeegineeee

SEMSETTIN BAS

Ya

Za

Ca

Giz

LAY LAY LAY

LAY LAY LAY

LAYLALAY LAY LAY LAY LAY LAY

LAAAY LAAY LALALLALAY

LAY LAY LALAY

LAY LA LAY LAY LAY LAAYLAY

%C5%9Femsettin+ba%C5%9F.jpg

Beşiktaş'ın formaları ne kadar kötü, bunları mı giycek koskoca Ayvırsın? :)

Iverson'in koooopegine

Iverson'in kooopeeegine

Iverson'in kooopeegineeee

SEMSETTIN BAS

Ya

Za

Ca

Giz

LAY LAY LAY

LAY LAY LAY

LAYLALAY LAY LAY LAY LAY LAY

LAAAY LAAY LALALLALAY

LAY LAY LALAY

LAY LA LAY LAY LAY LAAYLAY

%C5%9Femsettin+ba%C5%9F.jpg

Tek başına bi Fener maçını 20 sayıdan çevirmişti . Ben ya 8 yada 9 yaşındaydım . O maçı unutmam . Büyük oyuncuydu .

Nefesler tutuldu, gözler ABD’ye çevrildi… Beşiktaş’ın Iverson ile ne zaman sözleşme imzalayacağı belli oldu… Beşiktaş yönetimi son bir aydır transfer görüşmelerinde bulunduğu Amerikalı ünlü basketbolcu Allen Iverson ile her konuda anlaşmaya vardı.

Dün saban saatlerinde yıldız oyuncu ile son kez görüşmek için Amerika’nın New York kentine giden başkan Yıldırım Demirören ve basketbol şube sorumlusu Şeref Yalçın’ın 35 yaşındaki oyuncu ile yaptıkları son temasların olumlu sonuçlandığı öğrenildi.

Allen Iverson’ın Beşiktaş ile 1 yılı opsiyonlu 2 yıllık sözleşme imzalayacağı kaydedildi. Amerikalı oyuncu Siyah Beyazlı kulüpten bir yıl için 1.5 milyon Dolar ücret alacak. Ayrıca Iverson’a İstanbul’da sağlık kontrolünden geçtikten sonra da 300 bin dolar ek ödeme yapılacak.

Allen Iverson’ın kendisini iki yıllığına Beşiktaşlı yapacak imzayı yarın New York yerel saati ile 13.00′da(Türkiye saati 20.00) canlı yayında düzenlenecek bir basın toplantısında atacağı öğrenildi. Amerikalı oyuncunun 5 Kasım cuma günü de İstanbul’a geleceği açıklandı.

Basket Dergisi

Türkiye'ye gelmiş geçmiş belki de gelecek en büyük sporcu olur tartışmasız. Kombine alırım diyen arkadaşları anlayabiliyorum. Ben kombineyi geçtim forma bile alırım. :D

Iverson’ın Galası F.Bahçe Ülker’e Karşı

Bugün Beşiktaş Cola Turka ile TSİ 20.00′da bir yılı opsiyonlu iki yıllık sözleşmeye imza atacak olan Allen Iverson’ın menajeri Gary Moore, oyuncunun duygularını aktardı.

Moore, AP’ye telefonla yaptığı açıklamada, “Iverson’un denizaşırı kariyeri 8 Kasım’da başlayacak. Gerçekten kendinden geçmiş durumda. Çok mutlu. Türkiye’de insanların kendisini çok istemesi nedeniyle büyük bir heyecan duyuyor. Türkiye’de Iverson’ın yaptıkları biliniyor ve değer veriliyor, bu nedenle oyuncumuz hemen oraya gidip basketbol oynamak için sabırsızlanıyor. Bu ilgi bizim de geleceği çok sıcak bakmamıza yol açtı” dedi.

Moore’un bu açıklamasıyla Iverson’ın 8 Kasım haftası Beşiktaş Cola Turka kariyerine başlayacağı anlaşılıyor. Bu nedenle Siyah – Beyazlıların Oyak Renault maçında Iverson’ı saklayıp bir sonra hafta Akatlar’da oynanacak Fenerbahçe Ülker karşılaşmasında sahaya sürmesi bekleniyor.

Basket Dergisi

Üst Alt