Alman Liginden müthiş Brezilyalı stoper - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alman Liginden müthiş Brezilyalı stoper

Cevap: Alman Liginden müthiş Brezilyalı stoper

Yaşını tam bilmiyordum fakat 2 yıl oynar diye düşünüyorum.. Oyun kurar en azından ne biliim.. Naldo ya da Lucio olsa zaten ohhooo.. Ama onlar hayal gibime geliyor.. Bakcaz ve görcez.. Hayırlısı diyorum..

inşallah rafinha'dır. sağ bek ve müthiş. hayalimde hep sabri'nin yerine onu görmek vardı.

inşallah rafinha'dır. sağ bek ve müthiş. hayalimde hep sabri'nin yerine onu görmek vardı.

OOOOO güzel bi noktaya parmak bastın şimdi ama malesef stoperden bahsediliyor.. Rafinha olsa mükemmel olur fakat sağ bek alcaklarını zannetmiyorum.. Rafinha'yı da kolay kolay bırakmaz Magath.. ;)

lucio olcaksa zaten ne isterim ama bordon da çok üst kalite bir stoper. yaşı var gerçi biraz ama 2 sene daha oynar diye düşünüyorum.

Bordon, Lucio, Naldo, Gromel bunlar olabilir 4de çok iyi stoper.. Naldo ve Gromel olursa daha iyi olur gençler çünkü. Ha bide Dordmund'un bi stoperi vardı Brezilyalı uzun boylu bi stoper o da olabilir adını hatırlamıyorum, biraz dan-duncu ama iyi bi kesici..

Bende dinledim kim olabilirki

Bordan sanetmiyorum baya yasli

Naldo Marsilya istedi satmiyoruz dedi bremen

Gromel daha yeni uzatdi sözlesmesini

Lucio olabilir bayern satmak istiyor

bence takima yabanci bi stoper sart bu is gökhan zanla olcak is deyil hadi tsl olur ama avrupada olmaz bence

Maddi durumumuzu zorlayacak bir isim ise eğer,ben bu paranın hücum oyuncuları için verilmesinden yanayım.

servetin durumuna bağlı herhalde o şahıs

servet giderse diye görüşüyorlar muhtemelen

Üst Alt