almancıların biraz tuhaf olması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

almancıların biraz tuhaf olması

Ben 10 senedir Almanyadayım yani almancıyım. Buradaki insanlar inanki en az Türkiye'de yaşayan insanlarımız kadar tuhaf. Ya bi anayasal düzeninize, halkın eğitim durumuna, plansız yapılaşmanıza, ülkenizi yöneten yolsuzluğun hırsızlığın dibine vurmuş partinize, hatta cumhurbaşkanınıza bir bak önce sonra Avrupa'da iki kültür arasında kalmış insanları eleştir. Velhasılı kelam önce bir iğneyi kendine batır.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Ben 10 senedir Almanyadayım yani almancıyım. Buradaki insanlar inanki en az Türkiye'de yaşayan insanlarımız kadar tuhaf. Ya bi anayasal düzeninize, halkın eğitim durumuna, plansız yapılaşmanıza, ülkenizi yöneten yolsuzluğun hırsızlığın dibine vurmuş partinize, hatta cumhurbaşkanınıza bir bak önce sonra Avrupa'da iki kültür arasında kalmış insanları eleştir. Velhasılı kelam önce bir iğneyi kendine batır.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Kardeş ben Türkiye'yi savunmuş muyum bu lafları bana değil ALMANYADA NAZİLER BİZE ZULÜM EDİYÜ diyip SOL partiye oy verip TÜRKİYE SINIRINA girer girmez MEHAPE AKAPE diye bağıran ikiyüzlü ALAMANCIlara söyle

Ben an itibarı ile Emir'in ''Allah birdir.'' demesinden korkmaya başladım. Maazallah tüm forum ''Ateist'' olacak, cehennemde cayır cayır yanacağız.

Üst Alt