Almanlar Duyurdu: Ribery Galatasaray Yolunda! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Almanlar Duyurdu: Ribery Galatasaray Yolunda!

Sakaryaspor maçıydı yanlış hatırlamıyorsam..

Kapalıda maça bakıyorduk yeni transfer edilen Ribery hemen önümüzde oynuyordu..

Yanlış hatırlamıyorusam Ribery ilk defa bu maçta Alisamiyen e çıktı

Kalite arkadaş adam kalite.. Ama şimdi transfer edilsin mi diye sorarsanız geçti Bor'un pazarı

Geri dönüşü olmayan Kurunun yaptıkları ortada niye hep en kötüyü düşünüyorsunuz.Adam belki ikinci baharını yaşayacak

Geleceğini sanmıyorum da bıktırdınız şu tarz yorumlardan

Babel avrupa sampiyonasina gitmek icin götüne yirtar diye fazla korkmuyorum. Zaten orda kadroya girerse araplara yollayabiliriz yada düsük miktara geri avrupaya.

Ribery ama elimizde patlar

Bu transferi yapan Abdürrahim değil bir başkası olsa övgü dolu sözler duyardık forumda bence.
Doğrudur ve sence demeye de gerek yok ki zaten, forumda da olmak üzere şu an da gelmesini isteyen renktaşlarımız var zaten. Bunun için ben şahsen kimseye bir şey diyemem, herkes kendi bilir.

Benim bu transferler için görüşüm net. Maliyeti ağır olan, oyuncunun yaşından bağımsız olarak söylüyorum bunu, veya yaşı çok ilerlemiş olan oyuncuların alınmasını yanlış buluyorum. Bu tür transferlerden geri dönüş alma ihtimalimiz çok düşük.

Üstelik Ribery bayağı zamandır öyle pek sağlam da kalamıyor.

Maliyeti ağır olacağı ne malum ? 2 milyona felan gelirse gayet iyi transfer olur.Senede 20 maç oynasa yeter bunu en büyük örneği Fernando,en kritik anlarda sahnede oldu

Şahsen bende istemiyorum ama maliyet önemli

Sakaryaspor maçıydı yanlış hatırlamıyorsam..

Kapalıda maça bakıyorduk yeni transfer edilen Ribery hemen önümüzde oynuyordu..

Yanlış hatırlamıyorusam Ribery ilk defa bu maçta Alisamiyen e çıktı

Kalite arkadaş adam kalite.. Ama şimdi transfer edilsin mi diye sorarsanız geçti Bor'un pazarı

sakarya ligde miydi yaw o sene
rize deplasmaninda oyuna girmisti onu hatirliyorum
samiyendeki mac baska takim olabilir Heis

37 maça çıkmış bizde zaten fazla tempo olmuyor maçlarda,bence sakatlık sıkıntısı çekmez

Şu var mesela yakın zaman örneğinde Q7 ye ne oldu Portoya-UAE gitti-geldi,Beşiktaş'la yarım kalan bir hikayesi vardı onu kapatmak için geri geldi.Şampiyon oldukları senelerde farkını göstermişti

Ribery eğer bu kafadaysa yarım kalan işi tamamlamak için geliyorsa kalitesini gösterir diye düşünüyorum.Ama öyle 3-4 milyon maaş alacaksa hiç gerek yok tabi

Üst Alt