Almanya 4-0 Avustralya | 13 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Almanya 4-0 Avustralya | 13 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Almanya 4-0 Avustralya | 13 Haziran | İkinci Yarı | TRT 1

ac dinle klinsmani ben soyledikten iki dkk sonra aynisini soledi

ayni yerde oynuyor dedimmiiiii

takima boyle birinin girmesi almanya icin daha yararli dedim

ballack olsa khedira olmazdi ilk 11 de diyor

her seyi biliosunuz yaAaaaaaa harbiden

bana soru sorcana fikrini soyle

ben daha iyi olmus diyorum

sen ne diyosun?

Bana kalırsa Ballack oynasa ilk 11'e giremeyen Mesut olurdu. Ballack'ı ön libero gibi oynatmazlardı.

Cevap: Almanya 4-0 Avustralya | 13 Haziran | Maç Sonucu | TRT 1

Klose 2 sene önce bize attığı golün aynısını attı.

ac dinle klinsmani ben soyledikten iki dkk sonra aynisini soledi

ayni yerde oynuyor dedimmiiiii

takima boyle birinin girmesi almanya icin daha yararli dedim

ballack olsa khedira olmazdi ilk 11 de diyor

her seyi biliosunuz yaAaaaaaa harbiden

bana soru sorcana fikrini soyle

ben daha iyi olmus diyorum

sen ne diyosun?

Öncelikle üslubunuza dikkat edin... Bilmişlik havanızdan da kurtulun.. Avustralya karşısında iyi oynadı diye Ballack'dan daha yararlı bu adam demek de mantık bulamıyorum çünkü.. Almanya'da kim olursa olsun Ballack gibi bir liderin eksikliği her zaman hissedilir Ballack'ın sahada olması bile güven verir.. Son 2 dünya kupasında da takımı sırtlayan adam Ballack'tı.. Ballack'ın yerine düşünülen adam da zaten bir başkasıydı aslında o da sakatlanınca Khedira 3. tercih olarak oynuyor.. Ballack'ın olmaması kesinlikle Almanya için zarardır..

Bu arada anlaşılıyor ki AUS TD'si resmen bu maçtan puan beklemiyormuş zaten. Bresciano ve Kewell'ı riske etmedi.

Öncelikle üslubunuza dikkat edin... Bilmişlik havanızdan da kurtulun.. Avustralya karşısında iyi oynadı diye Ballack'dan daha yararlı bu adam demek de mantık bulamıyorum çünkü.. Almanya'da kim olursa olsun Ballack gibi bir liderin eksikliği her zaman hissedilir Ballack'ın sahada olması bile güven verir.. Son 2 dünya kupasında da takımı sırtlayan adam Ballack'tı.. Ballack'ın yerine düşünülen adam da zaten bir başkasıydı aslında o da sakatlanınca Khedira 3. tercih olarak oynuyor.. Ballack'ın olmaması kesinlikle Almanya için zarardır..

sakamisin kardesim benim normal bi yorumuma komik diyorsun

civisi cikiyor bu forumun harbiden hep bi stres

adam ne dediginin farkinda degil bana uslup anlatiyor

sensin komik

of yaaaaa sabir

Mesut kendisi için en doğru kararı verdi.Türk milli takımını seçip ne yapacaktı.Yokuz işte böylesine önemli bir turnuvada.Önümüzdeki kupalara katılıp katılamayacağımız belli değil.Almanya her kupada var, hepsinde de yarı final, final görüyor.

sakamisin kardesim benim normal bi yorumuma komik diyorsun

civisi cikiyor bu forumun harbiden hep bi stres

adam ne dediginin farkinda degil bana uslup anlatiyor

sensin komik

of yaaaaa sabir

Ben ne dediğimin farkındayım merak etmeyin.. Üslubunda sorun olan da sizsiniz.. Tartışmaya da gerek yok zaten neyse..

Almanya çok iyi oynadı.Derli toplu,sağlam...Lahm,Mesut ve Müller'i çok beğendim bugün.En az yarı final göreceklerdir.Avustralya sandığımdan çok daha zayıf bir takımmış,sonuç gayet normal.

Cevap: Almanya 2-0 Avustralya | 13 Haziran | İkinci Yarı | TRT 1

Baros'un bir röportajında söylüyordu bana yapmamıza gerek yok dediler, sonra kaynamadı kendim gittim Almanya'ya sordum diye. Yani uzaması tamamen sağlık ekibinin suçu. Keza Kewell'ın da ameliyat sonrası operasyonunda yanlış tercih sonucu bu kadar uzadı. Sağlık ekibi neden görevde diye sorguluyorsan bunu yönetime sormak. Skandal çünkü.

Ben başarılarını kıyaslamadım. Haşa, Hagi'yi geçecek kimse gelmedi ve bence gelmez. Profesyonellik başarı demek değil başka birşey. Ben bunları kıyasladım.

Yönetimin son zamanlarda yaptığı bazı yönetimsel adımları bende anlamış değilim zaten,yanlışlıklar bir başladımı ardı arkası kesilmiyor.Sezon başlayıncaya kadarda zaten bir şey söylemeyeceğim yönetim konusunda.Bakalım takım kadrosu nasıl kurulacak,futbol aş nasıl yürütülecek bir görmek lazım.

Önümüzdeki sezon artık yönetim içinde takım için son şansdır benim gözümde.Gerekli transferler yapılmaz ise başarı gene gelmeyecek.Tek korkum vasat adamların takıma getirilmesi.Şahsen ben bugünki maçda grella ve cahill'i beğenmedim.Bize yakışan isimler değil.Koskoca takımda bir neill vardı gerçekten oda yanlız kaldı..

bu mesutu kesceklerini sanmam

kloseyi keser mesut yerine

Mesut'un böyle oynacağı belli miydi? Ayrıca sen de diyorsun zaten, savunması sıkı takımlara karşı nasıl oyanayacağı hala belirsiz. Avustralya'nın da kötü savunma yapacağını bilemezlerdi. Klose'yi de kesemezler, tek santrafor oydu takımda, Mesut orada oynayamaz. Ballack + Mesut'lu orta sahada da Schweinsteiger'e aşırı yük binebilir, özellikle Ballack yorulursa ikinci yarılarda. Yani muhtemelen Ballack olsa Mesut olmayacaktı. Arkasında iki adam olacaktı. Bunalrdan Schweinsteiger bugün olduğundan daha fazla ileri çıkacaktı.

Mesut kendisi için en doğru kararı verdi.Türk milli takımını seçip ne yapacaktı.Yokuz işte böylesine önemli bir turnuvada.Önümüzdeki kupalara katılıp katılamayacağımız belli değil.Almanya her kupada var, hepsinde de yarı final, final görüyor.

Abi öyle düşünmeyelim yine de ya.. Haklısın ama böyle olunca iş milli maç mantığından çıkıyor mesela baksana Almanya'nın yarısı başka ülke asıllı..

Üst Alt