Almeida: "Cristiano, Messi'den daha iyi" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Almeida: "Cristiano, Messi'den daha iyi"

Cevap: Almeida: "Cristiano, Messi'den daha iyi"

Messi gelsin Madrid'e bakalım o kadar atabiliyormu.Oh anasını arkasına almış Xavi ile İniesta'yı asist yapıp dursunlar.Bu orta sahayla bende gol krallığına oynardım.

Yaklaşıma bak yaklaşıma.Aferin,müthiş tespit.

Alalım bu arkadaşı da, alalalalalal...

Unutmadan ekleyeyim Ronaldo'yu Messi ile kesinlikle kıyaslamam ama izlerken en çok zevk aldığım oyuncu Robben'dir.O lesh sakatlıkları yaşamasa Messi kadar değer görebilirdi.

Soru eğer Messi mi daha yetenekli Ronaldomu olsaydı şüphesiz Messi açık ara dünyadaki her futbolcudan daha yetenekli. Bunun aksini söylemek takıntı olur.

Soru Eğer şu anda Messi mi daha iyi Ronaldomu dersek istatistikler ve başarılar ile yine Messi demek doğru olur ama bazılarına göre Real madrid gibi güçsüz!! bir takımda çok başarılı olan Ronaldo olabilir. 2 sene önce Manu'dayken evet Ronaldo ama şu anda Messi.

Almedia =Guiza

İyi izleyin Guiza dan beter bi herif.Portekiz-Arjantin maçı

[video=youtube;mX691LrtH-w]https://www.youtube.com/watch?v=mX691LrtH-w&feature=player_embedded[/video]

Yok öyle olmasaydı, böyle olmasaydı, ordan yetişmeseydi, şurdan çıkmasaydı, halamın bıyığı olsaydı falan geçin bunları Messi daha iyi açık net...

Eee o zaman Ronaldo Barça'da iş yapamaz demesin kimse abicim, siz öyle derseniz ben de böyle derim. Ben Messi'yi de Ronaldo'yu da çok beğeniyorum fakat Ronaldo daha iyi futbolcu bana göre. Messi'nin iyi olduğunu söyleyenlere saygım vardır fakat Barça'nın ekmeğini yediğini de kabul etsinler lütfen.

He Ronaldo hıyarlar ordusuyla oynuyor ne yapsın adamcağız.Ekmek felan da yok.

He Ronaldo hıyarlar ordusuyla oynuyor ne yapsın adamcağız.Ekmek felan da yok.

Evet yok haklısın. Neo-total futbol yok, yılın en iyi futbolcusuna aday (ki bence 2'sinden biri hakediyordu) Xavi ve İniesta yok, 10 yıldır aynı takımda oynamanın avantajı yok, sistemi ezbere bilmemin avantajı yok. Haklısın ekmek yok.

Şu anlamsız sidik yarışından sıkılmadınız mı? Hangisi iyiyse iyi anasını satayım..

Ronaldo sistem futbolcusu falan olamaz. Barcelona'ya gitse şimdiki istatistiklerinin yarısına bile ulaşamaz. Barcelona'da her top ona atılacak, o da her topu kaleye vuracak 60 metreden he, yok öyle bi dünya.

Neyse daha bu konuyu tartışmaya gerek yok iyi forumlar...

Almedia =Guiza

İyi izleyin Guiza dan beter bi herif.Portekiz-Arjantin maçı

[video=youtube;mX691LrtH-w]https://www.youtube.com/watch?v=mX691LrtH-w&feature=player_embedded[/video]

[video=youtube;6_A6QHdWcXg]https://www.youtube.com/watch?v=6_A6QHdWcXg[/video]

Çok saçma olmuş o zaman forlan=guiza

ve 33.saniyede adamın ayağına temas varmış gibi gözüküyor olmasa bile biz ne adamlar gördük boş kaleye atamayan almeidanın ne golleride var herkes görmek istediğini görür :)

2 side birbirinden iyi bazı özelliklerine göre, ben Ronaldo'yu daha çok seviyorum. Futbola bir yönden bakış açıları da farklı. Ronaldo, Real Madrid'de Manchester United da kazandığı kupaları kazanınca orda duracağını sanmıyorum. Adam her şeyi kazanınca yeni maceralara atılmak isteyecektir. Kim bilir belki Milan'a falan gider eğer kazanırsa ancak Messi öyle değil. Barcelona'da efsaneleşmek istediği çok belli, ne kazanırsa kazansın gitmeye niyeti yok zaten kazanmadığı bir şey de kalmadı.

Allah ikisini de korusun da hep izleyelim onları :)

Ayrıca Almeida, Ronaldo Messi'den 1000 kat iyi olsa ne olacak senin gibi bir kazmayla oynadıktan sonra. Atsaydın o golleri Ronaldo'da sen de kahraman olarak görünecektiniz.

+ ları - leri her ikisi için ayrı ayrı değerlendirdim. Objektif bir bakış açısıyla değerlendirdiğimde elbette CR7 daha üstün Messi eziğinden. Barnebeu da mahvedecek messi ve arkadaşlarını Madridli Aslanlar. Tamamen objektif olduğumu demiştim değil mi?:D

+ ları - leri her ikisi için ayrı ayrı değerlendirdim. Objektif bir bakış açısıyla değerlendirdiğimde elbette CR7 daha üstün Messi eziğinden. Barnebeu da mahvedecek messi ve arkadaşlarını Madridli Aslanlar. Tamamen objektif olduğumu demiştim değil mi?:D

Gorecegiz, ama Barca kazansa bile ayni dusunmeye devam edeceksin

Üst Alt