Almeida: "Real Madrid'e transferim son anda gerçekleşmedi" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Almeida: "Real Madrid'e transferim son anda gerçekleşmedi"

Cevap: Almeida: "Real Madrid'e transferim son anda gerçekleşmedi"

Nasıl bir üst modeli? Yahu kaç kere izlediniz bu adamı doğru düzgün? Adam gayet iyi futbolcu rakiplerimiz aldı diye hemen sallamaylım.

işte bu ya :eek: objektif birine rastladım bu konuda.Herkes bişeyler söylüyo ama onlara cevap yok nede olsa ağzı olan konuşur dimi.

işte bu ya :eek: objektif birine rastladım bu konuda.Herkes bişeyler söylüyo ama onlara cevap yok nede olsa ağzı olan konuşur dimi.

tarih çalış biraz.. liverpool'un 2007 yılındaki şampiyonlar ligi tarihine göz at.. bak bakalım maçları nasıl bitmiş.. eminim kendinden birşeyler bulacaksın ;)

Madrid'in işi gücü yok senle uğraşacaktı.Herifin her konuşması yalan :D

Tamam Almeida iyi futbolcu da o kadar ahım şahım bir forvet değil .Werder Bremen´de öne çıkan forvet Pizarro idi , Almeida değil .

neden bu kadar almeida ya taktınız onu çözemedim ben ya :eek: naptı size bu adam kolpaladıysa kolpaladı

Abarttığınız kadar iyi bir forvet değil ,bu kadar basit .Real Madrid istemiş miş , gidin işinize ya .Şu ligin bile en iyi forveti değil . Niang ve Baros çok daha üstün oyuncular .

ben real a gidicek haberi doğru diye bişey demedim ki herkes eleştirmiş hakaret eden bile var onun nedenini çözemedim

gsc forumunu seviyorum burda iyi vakit geçiriyorum bişey yapmaya çalıştığım da yok bi sakıncası mı var.

Sakıncası yok haddıme degıl est ama bı bjk lı taraftarının Galatasaray formunu sevmesı cok ılgınc...Ayrıca burda sana Liverpool tarıhını arastır denınce kızmayacaksın bunda kızcak bısey yok acı gercekler...Sonuçta burası Galatasaray formu.

Üst Alt