Alper Potuk Bilmecesi ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alper Potuk Bilmecesi !

Cevap: Alper Potuk Fenerbahçe'de!

amrabat içinde bunlar bekir irtegün bir milyon euro karşılığı anlaşırlar, şaşırmayın, şikeci yandaşı takımlar

alperin fenere gitmesine uzulmedim ama beni uzan artik turkiyedeki takimlar bize kolay kolay oyuncu vermez fener dururken fenerin verecegi fiyatin yarisini veremyiz hic bir oyuncuya bende kayserispor olsam eskisehir olsam galatasaraya oyuncu vermem biz 5 verecegimize fenerden 10 alirim business bu kimse bosuna kizmasin

Hayırlısı. Fatih Hoca kanatlardan vazgeçmiyor, o yüzden Alper bizde yedek beklerdi.

İstediğim bir oyuncuydu, Fenerde ise 11'e girer, Selçuk Şahin'i keser.

Kendi tercihiymiş, ancak Alper bulunmaz bir oyuncu değil.

alperin fenere gitmesine uzulmedim ama beni uzan artik turkiyedeki takimlar bize kolay kolay oyuncu vermez fener dururken fenerin verecegi fiyatin yarisini veremyiz hic bir oyuncuya bende kayserispor olsam eskisehir olsam galatasaraya oyuncu vermem biz 5 verecegimize fenerden 10 alirim business bu kimse bosuna kizmasin

aynen, bunu diyorum ben hep, kayseri, antep falan adamlara salliyoruz ama herifler neden bize topcu satsin eger diger "büyükler" iki katini veriyorlarsa, neden bize satsin adamlar?

klüpler birliğinin oyunları bunlar, maksat bizi dışlamak olsun, amaçları bu. anadolu takımlarından orduspor bursaspor trabzon dışında oyuncu alamayız

Hayırlısı. Fatih Hoca kanatlardan vazgeçmiyor, o yüzden Alper bizde yedek beklerdi.

İstediğim bir oyuncuydu, Fenerde ise 11'e girer, Selçuk Şahin'i keser.

Kendi tercihiymiş, ancak Alper bulunmaz bir oyuncu değil.

ve dahası selçuk ve melonun önünde harikalar yaratıcak bi emre çolak varki kanat oynuyo... daha okan derici falan sırada beklerken ..alperin gelmemesi daha hayırlı.

Transfer doğruysa Fener düşmeyeceğinin garantisini almış demektir, boşuna ümitlenmeyin bu dakikadan sonra Fener düşecek diye.

2-3 sene içinde ülkenin en iyi ortasaha oyuncusu olur. Kaçırmamıza üzüldüm Selçuk-Melo-Alper müthiş bir üçlü olabilirdi.

aynen, bunu diyorum ben hep, kayseri, antep falan adamlara salliyoruz ama herifler neden bize topcu satsin eger diger "büyükler" iki katini veriyorlarsa, neden bize satsin adamlar?

anca selcuk inan gibi parayi ikinci plana koyan oyuncular bize gelir hasan sas ,ergun penbe, hakan sukur ,bulent korkmaz, ornekleri parayi tercih edenlerde fenere veya bjk'e gider emre belezoglu tumer metin rustu gibi oyuncular

Üst Alt