# Alper Potuk [Eskişehirspor] - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Alper Potuk [Eskişehirspor]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Alper Potuk [Eskişehirspor]

Arkadaşlar melo bence kalmalıı. Alper , selçuk ve melodan tecrübe edinmesi gerek ... Melonun kaldırdığı yükü kaldıramaz diye düşünüyorum.

2,9 m verdiğimiz türk kontenjanında oynayan adamı öyle kolayca silemeyiz. üstelik fatih hoca onu kesmeyecek belli yani. yaz kampı yemiş maç temposu kazanmış lige alışmış bir hamite bir şans daha vermek lazım.

Hamit bundan sonra bu takımda anca sağ bek oynar.TV de maç izlerken anlamıyo olabiliriniz ama her maçı statta takip eden biri olarak söylüyorum her maç istisnasız ağarlığı ve yavaş düşünmesi yüzünden en az bir gol pozisyonu olma adayı atağı hiç ediyor

CL'de elenmemizin en büyük sebebi defanstaki zaafiyet. O yüzden yabancı hakkının stoper ve sol bekte kullanılması orta sahada kullanılmasından daha olası.

Hamit bundan sonra bu takımda anca sağ bek oynar.TV de maç izlerken anlamıyo olabiliriniz ama her maçı statta takip eden biri olarak söylüyorum her maç istisnasız ağarlığı ve yavaş düşünmesi yüzünden en az bir gol pozisyonu olma adayı atağı hiç ediyor

yok tvden de belli oluyor ağırlığı ama işte yabancı kontenjanı denen şey eli kolu bağlıyor. eğer hamit sağ bek oynarsa da o kanattan yiyeceğimiz golün haddi hesabı olmaz bence. kendini toparlarsa o başka tabi.

Melo Galatasaray ın bugünüdür Alper yarınıdır.Hem bugün ü hem yarın ı kurtarmak için Melo yu elde tutmalı Alper de alınmalıdır.

Katılıyorum.Şöyle ki geçen sezon Riera'ya da aynı yorumları yapıyorduk.Ağır çalım atamıyor yavaş diye ama sol beke geçince pozisyon bilgisi disiplini ve sakinliğiyle takdir topladı.Hamit'te bu etkiyi yapabilir ki Hamit'in zaten Real Madrid'de bile sağ bek oynamışlığı var.

Muslera

Eboue Semih CHEDJOU ADRIANO

İNLER

ALPER Sneijder Selçuk

Burak Drogba

İlk 11'e bu dördünü alalım yeter. Geçen sene olsa Melo'yu bu kadroya düşünmeden yazardım ama bu sene yaptığı tembellik ve umarsızlıklarıyla benim gözümde bitmiştir. Ha Terim aldırırsa başımızın üstünde yeri var :)

U20 turnuvasından da 1-2 tane genç yetenek alabilirsek harika olur, sağ bek ve forvete. Lukaku Drogba'nın yedeği olarak alınabilir.

Katılıyorum.Şöyle ki geçen sezon Riera'ya da aynı yorumları yapıyorduk.Ağır çalım atamıyor yavaş diye ama sol beke geçince pozisyon bilgisi disiplini ve sakinliğiyle takdir topladı.Hamit'te bu etkiyi yapabilir ki Hamit'in zaten Real Madrid'de bile sağ bek oynamışlığı var.

ama şöyle bir fark var riera baltazar yerine geçti eboueyi kesmek kolay değil.Ama ligde hamit oynar kontenjan açmak için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt