# Alper Potuk [Eskişehirspor]


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alper bir orta saha oyuncusudur. Futbol karakteri olarak yerinde durmayan, surekli rakibi bunaltan ve bitmek bilmeyen enerjisi ile genc yasına ragmen ozellikle buyuk maclarda takımının muthis direncinin en buyuk pay sahiplerinden biridir. Tipik bir gorev adamı, Galatasaray'a yakıstırdıgım bir kac yerli genc oyuncudan biri.Oynadıgı kulup Eskisehirspor, 18 yasında ve 1.81 boyunda.hamit_altintop_alper_potuk_galatasaray_eskisehirspor.jpg
 
Cevap: # Alper Potuk [Eskişehirspor]transfer bölümünde görünce eskişehir maçı öncesi böyle bi transfermi yapıldı dedim :)
 
Cevap: # Alper Potuk [Eskişehirspor]Dayısımı amcasımı ne abimin eskisehir osmangazi üni. sinde hocasıymış
 
Cevap: # Alper Potuk [Eskişehirspor]Açık ve net konuşayım; -Es-Es'li futbolcu arakadaşlarımla geçen gün konuştuk bu çocuğu- Eskişehirspor'da oynayacak yetenekte değil şaşkınız nasıl kadroya giriyor diye, 3.lig topçusu dediler hakkında.
 
Cevap: # Alper Potuk [Eskişehirspor]Açık ve net konuşayım; -Es-Es'li futbolcu arakadaşlarımla geçen gün konuştuk bu çocuğu- Eskişehirspor'da oynayacak yetenekte değil şaşkınız nasıl kadroya giriyor diye, 3.lig topçusu dediler hakkında.O zaman takımlarında 1. lig topcusu yok?Sezon uzun, bekleyip görecegiz. Bence box-to-box oynayabilecek kabiliyet ve meziyetlere sahip.
 
Cevap: # Alper Potuk [Eskişehirspor]Dün izledim beğendim.Oyunu 2 yönlü oynayabilen teknik bir oyuncu.En önemli özelliği hızlı oynamsı topu fazla ayağında gevelemiyor.Daha da çok geliştirecektir kendisini.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt