Alper Potuk Transferinin Anlamı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alper Potuk Transferinin Anlamı

Cevap: Alper Potuk Transferinin Anlamı

23 yaş altı kuralı Bank Asya'ya geçen sene geldi. Daha ünce Süper Ligden Bank Asya'ya düşen takımlar ( kadrolarında bulunan )23 yaş üstü futbolcu oynatabiliyordu Bank Asya'da belli bir sayıda ama +23 yaşında yeni yabancı futbolcu transfer edemiyorlardı sadece Süper Lig kadrosundan kalan belli sayıdaki yabancıları oynatıyorlardı

Antalyaspor bizim Skibbeli sezonda yoktu lig'de.

yanlış hatırlıon renk daş

B_83fe24a0c435e0f4b4e7c9dec4997159.jpg

Alex oynuyabiliyor Bank Asya'da :) Süper lig takımları düşerken kadrosundaki yabancılardan 3 tanesini oynatabiliyor '' yaşları kaç olursa olsun '' ama yeni yabancı transferi yapacaklarsa 23 yaş altı yapmak zorundalar.

anlamı belli fener düşmeyecek biz daha çok bekleriz

5 m € 'yu zart diye cebinden çıkarıp vermeyecek fb .

ilk yıl 2 , 2. yıl 2 , sonra 1 m € şeklinde 3 yıla falan yayılıyor bu tarz transfer ücretleri .

Alper'in yıllık maaşı çok düşük olur , o da Fb'nin istediği oyuncu tipi zaten .

Bu arada herkes Alper'e salak falan diyor da ; ş.siz Halil Ünal belki köle gibi sattı gencecik çocuğu nereden biliyorsunuz ?

Halil Ünal 20lik gençlere çok güzel söz geçiriyor , tapelerden biliyoruz .

Yiyiyorsa Muhammet Demir'i , Cenk Tosun'u ya da sağlam bir yabancı forveti alsınlar da o zaman diyelim bunlar düşmeyecek diye .

TFF FB'yi düşürmezse ; GS önce bi tek başına sonra da UEFA+FİFA aynı anda FB'yi öper aga .

eğer bu şikeciler bu dönemde pahallı yabancı alırlarsa bilinki garanti aldılar.

Alper Potuk'un Fenerbahçe'ye gitmesi kuruntu düşürdü içime.Bu bir sosyal mesaj olabilir mi acaba diye geçiyor aklımdan.

Nihat Özdemir en az Niang kalitesinde bir golcü alacağız dedi. Ben ise tam tersini düşünüyorum. bu kadar para harcadıklarına göre kalacaklar ligde. Hatta daha ileri gidiyorum, medyaya karşı bizim yöneticiler 58.madde değişmesin dese de Fener'i ligde tutacak herhangi bir formüle destek verecekler.

Nihat Özdemir der tabi taraftarın gazını alabilmek içim ama getirecekleri adam Bienvenu dan farklı olmaz

Nihat Özdemir en az Niang kalitesinde bir golcü alacağız dedi. Ben ise tam tersini düşünüyorum. bu kadar para harcadıklarına göre kalacaklar ligde. Hatta daha ileri gidiyorum, medyaya karşı bizim yöneticiler 58.madde değişmesin dese de Fener'i ligde tutacak herhangi bir formüle destek verecekler.

Alsın öyle konuşalım .

Bir de bir şey soracam ;

FB düşmeyecekse o zaman 2 ihtimal var ;

1-Bu kadar tutuklamaya , tape ve delile rağmen , "biz yanlış anlamışız , bir şey yokmuş " diyecekler ve TR içinde kaıt üzerinde , haksız bir biçimde FB aklanacak . [Sonra UEFA ve FİFA devreye girecek ve ülkecek men edileceğiz]

2-"Evet şike vardır" denilecek , ama 58.maddeyi değiştirdikleri için "sadece - puan cezası" verilecek . [Sonra yine UEFA ve FİFA devreye girecek ve ülkecek men edileceğiz]

Yani sen diyorsun ki , eninde sonunda UEFA ve FİFA bizi ülkecek men edecek , öyle mi ?

Nihat Özdemir der tabi taraftarın gazını alabilmek içim ama getirecekleri adam Bienvenu dan farklı olmaz

Aynen :yenieek:

FB , 3 m € bonservis bedelinden yüksek , yıllık 2 m € dan yüksek , en az 2 yıllık sözleşmeli , 23 yaşından yüksek bir forvet alsın , o zaman derim ki "aga bunlar düşmeyecek" .

Bu arada bank asyada 23 yaşından büyük yabancılar oynamıyor diye birşey yok. 23 yaşından büyük adam transfer edemiyorsun. Ama sonuçta düşersen eldekileri oynatabilirsin.Yabancı sınırı maç için 2 idi sonra noldu bilmiyorum

nihat özdemir en az niang kalitesinde bi oyuncu alacağız demişse sorsaydılar keşke neden o zaman saattınız diye.

lugano santos emenike niang niye elden çıkarılmış. neden devre arası dia da satılmak isteniyor.

m.ali aydınlar ile murat özaydınlının konuşmalarını okumadınız mı? adamlar hazırlanıyorlar işte bal gibi.

Fb zaten şike şike düşecek arkadaşlar. O yüzden bu teoriyi doğru buluyorum.

Bu transferin anlamı, Türk futbolcusunun hala vizyonunun dar ve kafa yapısının tüm olayı göremediği + takımlarının da paragöz olduğunun tekrar kanıtlanmasıdır.

Üst Alt