Alper Potuk Transferinin Anlamı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alper Potuk Transferinin Anlamı

Cevap: Alper Potuk Transferinin Anlamı

Yabancı almaya çalışsalar dahi böyle bir durumda ortalama bir yabancı oyuncuyu bile getirtemezler takıma.Besbelli birşeylere hazırlanıyorlar,hiç birşey yoksa en olmadı ihtimalleri değerlendiriyorlardır.Ben eminim olası senaryolara karşı tedbir almaya çalışıyorlar şu an.Ama bizde şunun farkında olmalıyız milletçe.Eğer olması gereken karar çıkmazsa UEFA'sı FIFA'sı affetmez senin kesik atamadığın yere saplayıverir bıçağı.

Ayrıca ben düşseler bile sezon sonu tekrar Süper Lig'e çıkacaklarını düşünüyorum.Tamam çok zor olacak mali açıdan,psikolojik açıdan belki de eskisi gibi olmayacaklar (gerçi eskisi neydi ki yenisi ne olsun :D ) biz Galatasaray isek onlarda fenerbahçedir biz sevsekte sevmesekte.En kötü halleri bile onların 1. olmasına engel olmayacaktır kanaatindeyim.Birkaç mesajımda daha yazmıştım,peki bu yeterli olacak mı futbolun temizlenmesi için?Yoksa kara leke olarak anılarımızın arasında kaybolup gidecek mi?

Fenerbahce scoutlari Alperin 5 macini izlememislerdi kesin.

Alperi takip eden zaaten ona 5 Milyon vermez.

Türkiye'de hangi yerli oyuncu 5 MİLYON ederki zaten. Avrupa piyasasına salsak bizim yıldız dediğimiz 3-5 oyuncuyu peşin fiyatına taksitle toptan 5 milyona alırlar anca. Açıkça belli ki bank asyanın ve 1 sezon sonra hemen çıkacakları süper ligin yatırımına başladı şikeciler. Ünal Başkan'ın 1 gün önce "alper'e 5 milyon vermem" demesi çok iyi oldu ayrıca kendilerince Galatasaray'a gol attık ters köşe yaptık falan deme şansları da kalmadı eziklerin.

Adam Galatasaray'a gelse ya da Beşiktaş'a gitse ilk 11 oynamayacaktı zaten Bank Asya takımına gidip takımının kralı olacak

Mantıklı hareket :yenieek:

Üst Alt