# Alper Potuk - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Alper Potuk

Cevap: # Alper Potuk

kalmaz, hele bi 3 4 ay oynasın buyuk takımda adapte olsun gelismeye baslasın gorursunuz, Potuk 10-15 milyonluk kumas.

:tiphat:

Alper POTUK eğer Fatih Terim'li Galatasaray'a gelsin -bakın iddiaya girecek olanla girerim her neyine isterse, sınırsız- Arda'nın bonservisini geçecektir. Varsa iddiaya giren ben hazırım

bencede, son zamanlarda daha cok macini izledim, fena oyuncu degil yasina göre

91 doğumlu ve şu ana kadar 71 lig maçına çıkmış. Türkiye Kupası falan hariç.

Dün doğum günüydü. 21 yaşına daha dün girdi ve 71 maç oynamış.

Selçuk İNAN - Gökhan İNLER - Alper POTUK

Bu orta saha kurulsun direk Avrupa Şampiyonuyuz.

kac tane iyi yerli oyuncu varki piyasada alinacak ? cok olmadina göre bizim de acilen yerli kadroyu güclendirmemize göre alinmali.

Çok fazla maçını izlemedim ama bana sıradan bir oyuncu gibi geldi. Orta sahada yedek bekleyebilecek Ceyhun, Yekta, Engin var üstüne Alper gereksiz olur. Bence seneye rotasyon oyuncusuna ihtiyaç yok bize direk katkı verebilecek ilk 11 oyuncuları lazım elimizdekiler rotasyon oyuncusuna dönüşür böylece..

Bu adamı izleyenler ya bir yol olmaz diyor ya çok yetenekli diyor. Ortasını diyen yok. :D

Ben de çok yetenekli diyenlerdenim ve bizim takıma gelmesini isterim. İlerde çok özel bir oyuncu olabilir bence.

Alper'in değeri kaç?

Biz teklif sunduk E.Şehir 10 m.euro istedi (tıpkı Sezer de olduğu gibi)

Fener teklif sundu 3'e 5'e satmayı kabul ettiler (tıpkı Sezer de olduğu gibi)

Bizim Başkan bu olaydan sonra çıktı okadar paraya bu oyuncuları alacağıma gider Arsenal den yıldız alırım dedi

Bence bu transfer olmaz.Bir şekilde fenere yamarlar yine.

4m + oyuncu teklifimiz yerine (dogruysa eger) Fener'in 5 milyonluk teklifini kabul ettiler. Alper'in Fener'i istememesi onemli bence. Belli oda bize gelmek istiyor.

Alper Melo alınmazsa değil alınsa bile alınmalı.Melo'nun yerini dolduracak oyuncu değil Alper.Stil olarak çok farklı.

Alper'i sürekli izleyen biri olarak şunu söyleyebilirim ki,kumaş olarak çok kaliteli ama üstüne koyması gereken çok şey var..

Geliştirir mi neden olmasın ama 5 milyon € fazla böyle genç oyunculara bonservis olarak..

Yerli piyasa çok el yakıyor..

Üst Alt