# Alper Potuk - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Alper Potuk

Cevap: # Alper Potuk

Çok fazla maçını izlemedim ama bana sıradan bir oyuncu gibi geldi. Orta sahada yedek bekleyebilecek Ceyhun, Yekta, Engin var üstüne Alper gereksiz olur. Bence seneye rotasyon oyuncusuna ihtiyaç yok bize direk katkı verebilecek ilk 11 oyuncuları lazım elimizdekiler rotasyon oyuncusuna dönüşür böylece..

Ceyhun, 1 sezondur oynamayan Yekta - toplasan Alper'in 2 sene içinde olacağı futbolcunun kramponu etmezler yanlız. Cocuk REAL kaliteli -ve yerli-, Avrupai orta saha, fizigi saglam teknigi saglam. -Potuk mutlaka alınmalıdır-

Emir sen Berbatov+Alper'i

Hayri Ollson'u

getirecek inşallah.Resmen emek verdiniz bu isimler için. :) .Yönetim benim için de artık Gökhan Töre'yi getirir herhalde.

91 doğumlu ve şu ana kadar 71 lig maçına çıkmış. Türkiye Kupası falan hariç.

Dün doğum günüydü. 21 yaşına daha dün girdi ve 71 maç oynamış.

Selçuk İNAN - Gökhan İNLER - Alper POTUK

Bu orta saha kurulsun direk Avrupa Şampiyonuyuz.

Gökhan İNLER imkansız ama; Selçuk-Melo-Hamit-Alper-Emre Ç. orta saha için Aplus müthij bir rotasyon olurlar. Alper ve Hamit'i almalıyız.

hay ben bu yabancı kısıtını getiren zihniyetinn taaaaa ........ adam gibi 8+5 faan yapın kardeşim. ben olmamış meyveyi nasılki yemek zorunda değilsemm olmamış futbolcuyuda izlemek zorunda değilim !!! sırf türk diye kimse bana bunu oynatmak zorundasın diyemezz!! olmamış adama bana futbolcu dedirtemessin !! kahrolsun yabancı sınırı!!

Alper Melo stilinde oyuncu degil, Selcuk stilinde bir oyuncu. Defansla ofans arasindaki baglantiyi kuran bir futbolcu. Alper ve bir on libero alinirsa (Melo) bence hoca 4-3-3 veya eskisi gibi 4-3-1-2 ye doner.

Melo gibi topla gidebilen ve rakibe tatlı-sert müdahaleler yapan biri. (Selçuk böyle değil) Melo kadar fizikli, ayağa yere sağlam basan bir oyuncu değil tabi. Ama henüz 21 yaşında bir oyuncu. Gelişime çok açık bir adam.

Ceyhun, 1 sezondur oynamayan Yekta - toplasan Alper'in 2 sene içinde olacağı futbolcunun kramponu etmezler yanlız. Cocuk REAL kaliteli -ve yerli-, Avrupai orta saha, fizigi saglam teknigi saglam. -Potuk mutlaka alınmalıdır-

Benim çok fazla dikkatimi çekmedi. Gelirse direk ilk 11 oynar mı hayır. Orta sahada yedek olabilecek 3 oyuncumuz var mı evet. Bu şartlar göz önüne alındığında paragöz Anadolu takımlarına 5 milyon vermek gereksizdir.

Geçen seneden beri yazıyorum, Alper POTUK'ta 5 sene sonra LAMPARD olacak yetenek var, 5 sene sonra LAMPARD olacak gelişme potansiyeli var.

Bu adam geçen sene Rıza Çalımbay'la, Bülent Uygun'la, bu sene de Skibbe ve Ersun Yanal'la çalıştı. Bu adamların hiç birinde futbolcunun özelliklerini ortaya çıkaracak veya futbolcunun gelişmesini sağlayacak potansiyel yok.

Lafın kısası, Alper POTUK eğer Fatih Terim'in eline gelirse var ya, of of of of. Feci bir şey olur, çok feci.

Bu adamı Sarı Kırmızı görmeyi çok istiyorum. İnler ve Potuk, hayalim

Orta sahada ciliz adam istemiyorum.. Lampard demissin ben Lampardida begenmiyorum Riza abi.. :) bi Lampard, Selcuk degil benim icin..

Orta sahada ciliz adam istemiyorum.. Lampard demissin ben Lampardida begenmiyorum Riza abi.. :) bi Lampard, Selcuk degil benim icin..

5 sene önceki Lampard

''Sanıyorum ki sakatlıklarım, dizlerim beni artık taşıyamıyor, hiç bir zaman eski Lampard olamayacağım'' demeden önceki Lampard.

Gerard olur mu? :)

Alper cılız değil, her türlü iyi fiziği var. Yaşı 21, daha gelişir. Bizim maçta köpek gibi oynadı hatırla

5 sene önceki Lampard

''Sanıyorum ki sakatlıklarım, dizlerim beni artık taşıyamıyor, hiç bir zaman eski Lampard olamayacağım'' demeden önceki Lampard.

Gerard olur mu? :)

Alper cılız değil, her türlü iyi fiziği var. Yaşı 21, daha gelişir. Bizim maçta köpek gibi oynadı hatırla

o zaten bi bizim macta oyle kopek gibi oynuyor..

Gerardida begenmem.. benim tarzim oyuncular degill iyi topcular ama nebiliyim ben isinamadim o ikisine.. Tas yerine agirdir.. Lampard yada Gerard baska takimlarda yapamazlardi.. Alper Potuk ise Sercan vol 2 olur gibime geliyor alinmis olsa.. nebiliyim oyle bi his var icimde.. ben yaniliyo ola bilirim..

Gerardida begenmem.. benim tarzim oyuncular degill iyi topcular ama nebiliyim ben isinamadim o ikisine.. Tas yerine agirdir.. Lampard yada Gerard baska takimlarda yapamazlardi.. Alper Potuk ise Sercan vol 2 olur gibime geliyor alinmis olsa.. nebiliyim oyle bi his var icimde.. ben yaniliyo ola bilirim..

Oha. Muhabbet kapanmıştır. Bu ne lan

https://media.tumblr.com/tumblr_lmwjh2QfwM1qa89vy.gif

:asd:

Yapma Oktay'cım

tumblr_lkci7hRzpg1qbqayg.gif

gol/asist durumu nasil? uzaktan sut ? yoksa lorik cana tarzimi?

gol, asist konusunda epey kötü istatistikleri, bu sene 2 gol, 2 asist, gecen sene 4 asist var.

beni sasirtanda bu oldu, daha etkili olmasini beklerdim.

ama daha 21 yasinda, ikinci sezonunu oyniyor diyebiiriz.

lorik cana gibi degil kesinlikle.

canaya göre daha kivrak, topla iliskisi daha iyi canadan.

pas konusunda da cok daha iyi.

Alper meselesi kapansin artik

Yekta kendisinden iyi bir futbolcu.

Bize gereken oyuncu Veysel'dir.

Hem hirsi ile hem kalitesiyle ekibimize cok sey katar.

Hocanin verdigi görevi aynen uygulayan bir oyuncu. Ön Libero - Stoper - Sag Bek ve oyunu iki yönü ile oynayabiliyor. Kendisi Selcuk tarzinda kullanilabilir. Ersun Yanal genelde defansif oynatiyor ama ofanstada gayet etkili

4 Gol 4 Asistle sezonu tamamladi. sözlesmesinde 1 milyona serbest kalir maddesi bulunuyor.

Veysel kesinlikle gerekli bence

gol, asist konusunda epey kötü istatistikleri, bu sene 2 gol, 2 asist, gecen sene 4 asist var.

beni sasirtanda bu oldu, daha etkili olmasini beklerdim.

ama daha 21 yasinda, ikinci sezonunu oyniyor diyebiiriz.

lorik cana gibi degil kesinlikle.

canaya göre daha kivrak, topla iliskisi daha iyi canadan.

pas konusunda da cok daha iyi.

Bu soruyu soranlara Selçuk İnan'ın TS istatistiklerinden ve bu sene bizde yaptıklarından bahset :)

Alper meselesi kapansin artik

Yekta kendisinden iyi bir futbolcu.

Bize gereken oyuncu Veysel'dir.

Hem hirsi ile hem kalitesiyle ekibimize cok sey katar.

Hocanin verdigi görevi aynen uygulayan bir oyuncu. Ön Libero - Stoper - Sag Bek ve oyunu iki yönü ile oynayabiliyor. Kendisi Selcuk tarzinda kullanilabilir. Ersun Yanal genelde defansif oynatiyor ama ofanstada gayet etkili

4 Gol 4 Asistle sezonu tamamladi. sözlesmesinde 1 milyona serbest kalir maddesi bulunuyor.

Veysel kesinlikle gerekli bence

alper yektaya göre tam bir b2b

hem ilerde, hem defansta caliskan biri.

yasida daha 21 yahu.

yekta kalsin, yektadan zarar gelmez, yekta yillik 600 bin tl alan biri, senden, benden cok Galatasarayli belkide.

yektada sorun yok.

ama alperi alabiliyorsan, kesinlikle alalim.

Üst Alt