altay bayındır - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Eğer Muslera ile 1+1 yıllık sözleşme yapılıp, kendisi Günay'ın yerine alınacaksa ok.

Ancak Muslera yerine kendisini as kaleci olarak düşünüyorsak çok yanlış bir hamle bence.

Kalecilik yeterliliklerini geçtim, bir oyuncunun Gs-fb arası geçişi, çok büyük bir mental güç gerektirir. Hele ki kaleci gibi hata kabul etmeyen bir mevkide böyle bir riske gerek yok.

hatay musabakasını hatırlarım,ifb deki en iyi musabakasidir harol

bupenza diuf akintola kamara 4 lüsüne karsi harikulade bir perf sergilemisti

ho

manchester da ne kadar geliştiği önemli, fenerden giderken mental anlamda kötü gitti ve sakatlık yaşamadan önce iyi performansı vardı sonra 1 seneden fazla kötü performans sergiledi. Uğurcan çok daha iyi kaleci bence altaydan

Yerli kapsamında diye bir şey diyemem ama o zorunluluk sezon sonu bitecek.

Kaldı ki son dönem performansı fenerde o kadar iyi değildi - özellikle uzaktan şutlarda epey zayıf bana göre.

Utd'a bir şekil trasnfer oldu ama oynadı denemez açıkçası.

vasatın bir tık üstü olarak bakıyorum - transfer açısından da düşünülmemeli kanısındayım

iyi kaleci uygun meblağ ile kesinlikle almalıyız.fener performansı kesinlikle ölçü değil.ugursuz loser bir camia,oradaki her futbolcu neredeyse mutsuz.mhy ve belezoglu gibi klube Uygun karakterler sadece mutlu olabiliyor.

doğru haber olduğunu sanmıyorum

muslera kalır, muslera kalmasa bile mutlaka iyi bir yabancı kaleci alınır

altay'ın yedek kaleci olmak için buraya gelmez. Manu'da kalır yedek olarak

Büyük takım kalecisi olmadığını bir kaç kez kendi kanıtladı zaten. Aksini iddia eden kalecilikten anladığını söylemesin.. Yedek olarak da fazla maaş ister kısaca bizi alakadar etmeyen bir husus.(zaten yedek olmak için TR'ye geri gelmez)

Birebirde ve penaltılarda iyi bir kaleci. Fakat mesafeli şutlarda ve yan toplarda iyi olduğunu söylemek mümkün değil. Hataya da biraz elverişli.

Muslera sonrası yine 10-15 sene oynayacak yabancı enfes bir kaleci almalı.

Üst Alt