altay bayındır - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
baya itin götüne sokuluyor. kaptanlıgı alındı. fb taraftarı aşağıladıkca daha da kötü olacak. eğer oraya transfer yapmazlarsa sampiyonlugu verir bu adam.

kötü oyuncu oldugunu düşünmüyorum. motivasyonunun içine ettiler. böyle duygusal adamları cok sevmesemde, tam tersi taraftar etkisiyle bambaska top oynar bu tipler. fb de su saatten soınra görmüyorum ama böyle birsey.

Bence lig icin yeterli kaleciydi, sisirildigi kadar iyi degildi ama taraftar herifin piskolojisinin irzina girdi ve bu sezon kalirsa, bir kac hafta icinde kesik yer. Yerinde olsam Araplarin teklifi dogruysa oraya giderdim.

Ben derim. Fenerbahçe gibi ligde göreceli olarak iyi defansı olan bir takımda bile çok kötü istatistiklere sahip. Günay mesela çok daha kötü bir defansla çok daha iyi rakamlar yakaladı. Sırf Fenerbahçeli diye biraz medyanın şişirdiği bir adamdı ama o bile kurtaramadı.
Mental olarak sıkıntı yaşıyor. Ayrıca Fenerin defans çöp be kardeşim. Geçen Becaoyu izledim herif bildiğin kaplumbağa hızında. Muslera olsa o defansta çöp olur. Psikolojik olarak bitmiş Altay zaten. Yoksa performansı bence kötü değil. İlk yılında epey iyiydi.

Üst Alt