altay bayındır - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yuzde 85 degil 52 imis 1 onceki sayfada attim. Sonra millet Falkoa ya da Adem'e sovecek ilk sutta atamadilar diye.
Yüzde 52 ne demek.
Maçların yarısında 1:0 geriden geliyorsun. Bir de deplasman olduğunu düşün. Bir de düşme potasında bir takım olduğunu düşün.
O deplasman da fener 0 çeker.

Evde bile sıfır çekme ihtimali yüksek.
İlk 30 dk denemeliyiz.
Atarsak bir tane, kontradan Onyekuru bizi uçurur.

Gscimbom mobil

🔹 Altay Bayındır:

"Annem mutfakta yemek yapıyordu, yanına gittim ve 'Kaleci mi olayım, oyuncu mu?' diye sordum. Annem, 'Valla oğlum kaleci ol. Sen yaparsın' dedi. Evde de yatağa filan atlıyorum. Oradan alâka kurdu sanırım. Anneler bilir malûm. Hissiyatları yüksektir." https://t.co/yq1qD9otUL

Genç ve yerli bir kaleci her zaman bir avantajdır kabul. FB'in de bir yerli kaleci geleneği vardır o da kabul.
Ancak kahraman olduğu gün yazalım, benim pek içime sinen bir kaleci değil. Geçen sene FB'lilerin çokça sövdüğü maç hatirlarim. Örneğin Rüştü ya da prime Volkan, bir GS'li olarak canımı sıkıyordu benim fakat bu çocuk FB kalesinde oynadığı için bayağı mutluyum yani.

Fenerbahce´yi yarista tuttu gercekten cok büyük bir sezon oynuyor, böyle normal bir sut ile gecis vermez gibi görüntü ciziyor her mac.

Üst Alt