Altıntop: "Galatasaray'ın genç takımları için nizami sahası yok. Medya olarak oraları da gündem yapın" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Altıntop: "Galatasaray'ın genç takımları için nizami sahası yok. Medya olarak oraları da gündem yapın"

TFF Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop, A Milli Takım'ın Faroe Adaları mağlubiyeti sonrası mikrafonların başına geçti. Altıntop Kuntz eleştirilerine yanıt verdi. Altıntop, "A Milli Takım'ın sorumlusu benim. Stefan Kuntz ile devam edeceğimizi söylüyoruz. Daha ne söyleyelim?" dedi.

Hamit Altıntop:

"Lüksemburg ve Faroe Adaları maçlarını bizler de olumsuz karşılıyoruz. Sonuçtan dolayı üzgünüz. Kötü bir oyun ve üstüne gelen mağlubiyet kesinlikle kabul edilemez."

"Eğer mücadele etmezseniz ve takım olarak oynamazsanız Faroe Adaları'na da Lüksemburg'a da kaybedersiniz. 3 ay önce bu iki takımı da farklı yendik. Bugün ise çok farklı bir durum ile karşılaştık."

"Hedefimiz C Ligi'nde lider olmaktı, lider olduk. Bugün kötü bir görüntü verdik ama bu bir değişim. Zaman alacağını kabul etmek gerekiyor."

"4 maçtan sonra nasıl piyasaya çıkmadıysak, bugün de kendimize eleştirimizi yapıyoruz ve kabul ediyoruz. Yeni bir yönetim geldi."

"Kabul etmemek gibi şeyler var. Eleştiri olacaktır. Yapıcı ise, Türk futbolunu bütün paydaşlarıyla kapsıyorsa, başımızın üstünde yeri var. Burada bireysel bir hedefimiz yok. Türk futbolunu ileri taşımak istiyoruz."

"O gitsin bu gelsin'le olacak iş değil. Her alanda üzerine koymamız lazım. Hoca ekibi, 24 saat boyunca sağlam bir temel atmak için uğraşıyor."

"TFF Başkanıyla istişare yapan sorumlu olarak benim yorumum, iddiaları kapatır. Bu iddiaların 115 yerde gündem olmasının ne anlamı var?"

"Bu takımı Şenol Güneş düşürmedi mi?"

"Biz problemin dibine iniyoruz. Dip altyapıdır. Kulüp başkanlarıyla en büyük kavgam altyapınıza önem verin. Galatasaray'ın genç takımları için nizami sahası yok. Medya olarak oraları da gündem yapın."

"Ben sorumluyum, 'Hocayla devam edeceğiz' diyorum, diyoruz. Daha ne söyleyelim? Ama bu yeterli değil. 'Bunu kabul etmiyoruz, düşünmeniz lazım' deniyor, düşünüyoruz, tamam. Ama biri diyor ki 'Kulağıma bir iddia geldi, bir hocamız haber bekliyor...' deniyor. Bunun kime faydası var?"

"Eren Elmalı'nın gelişim içinde olduğunu, İsmail'in profesyonelliğin kavramını tam anlamda anlaması için hangi geçişte olduğunu görmüyor muyuz ha?"

"Yunus Akgün evet çok kıymetli ama henüz Avrupa seviyesinde olmadığını görmüyor muyuz? Kerem çok iyi bir sezondan sonra bunun devamını getirmek için daha güçlü daha çok çalışmak istediğini görmüyor muyuz?"

"Merih'le Çağlar olmadığında en güçlü olduğumuz bölgede zorlandığımızı görmüyor muyuz? Rıdvan'ın kültür, lig ve dil değişimine girdiğini görmüyor muyuz? Arkadaşlar onların bize ihtiyaçları var ya"

"Bizim ağzımızın içine bakıp 'benim büyüğüm bana doğru yolu gösterir' diyor ya. 'Bana yardımcı olur bana cesaret verir, özgüven verir doğru şeyleri aşılar umarım' diyor. Biz bunların gayreti içindeyiz."

2019 dan beri federasyonda değil misin Hamit efendi hala ne değişimi?
Senin Süper lige çıkan takımlarının nizami stadı yok, yabancı oyuncu oynatmadan gelecek paraları aldınız mı federasyon olarak ve dagittiniz mi kluplere?
Federasyon olarak latyaoi yatırımlarına nasıl destek oldunuz?
Tek is her maç sonu kluplere ceza açıklamak
Son olarak, Faroe aralarındaki nizami saha sayısı kaç acaba?
M2101K9G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt