Altıntop: "Galatasaray'ın genç takımları için nizami sahası yok. Medya olarak oraları da gündem yapın" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Altıntop: "Galatasaray'ın genç takımları için nizami sahası yok. Medya olarak oraları da gündem yapın"

Hamit Altıntop: "Yunus Akgün evet çok kıymetli ama henüz Avrupa seviyesinde olmadığını görmüyor muyuz?" Merih'le Çağlar olmadığında en güçlü olduğumuz bölgede zorlandığımızı görmüyor muyuz? Rıdvan'ın kültür ve dil değişimine girdiğini görmüyor muyuz?"

Bu adama naptık lan biz zengin etmek dışında

Hamit Altıntop: "Yunus Akgün evet çok kıymetli ama henüz Avrupa seviyesinde olmadığını görmüyor muyuz?" Merih'le Çağlar olmadığında en güçlü olduğumuz bölgede zorlandığımızı görmüyor muyuz? Rıdvan'ın kültür ve dil değişimine girdiğini görmüyor muyuz?"

Bu adama naptık lan biz zengin etmek dışında
ridvan kültür dil degisimi ne tam olarak 😂

Altıntop: "Eren Elmalı'nın gelişim içinde olduğunu, İsmail'in profesyonelliğin kavramını tam anlamda anlaması için hangi geçişte olduğunu görmüyor muyuz ha?"

Altıntop: "Kerem çok iyi bir sezondan sonra bunun devamını getirmek için daha güçlü daha çok çalışmak istediğini görmüyor muyuz?"

Bazı şeyler değişmeden bu Milli takım benim Milli takımım değil. Takip bile etmiyorum. 2002 duygusunu yaşamış biri olarak hiç birinizin bu kuruma layık olmadığını çok rahatlıkla söyleyebilirim.

Bu Galatasaray gocunukluğundan da bir çıkın artık. GS olmasa milli takımla o başarılar da gelmezdi...Bari onun için kapatın çenenizi.

Altıntop: "Rıdvan'ın kültür, lig ve dil değişimine girdiğini görmüyor muyuz? Arkadaşlar onların bize ihtiyaçları var ya"

"Bizim ağzımızın içine bakıp 'benim büyüğüm bana doğru yolu gösterir' diyor ya. 'Bana yardımcı olur bana cesaret verir, özgüven verir doğru şeyleri aşılar umarım' diyor. Biz bunların gayreti içindeyiz."

Üst Alt