Üye Görüşü - Altyapı Tesislerinde Okey veya 101 mi Oynuyorsunuz Kardeşim? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Altyapı Tesislerinde Okey veya 101 mi Oynuyorsunuz Kardeşim?

feza%20torpil.jpg

Beslenmenin de çok büyük önemi vardır muhakkak ama ben de alt yapıda çalışan insanların yetkin olmadığını, ahbap çavuş ilişkisiyle kulüpte görev aldıklarını düşünüyorum.

Arada şans eseri Arda T, Emre Ç, Semih K, Ozan K, gibi birileri çıkarsa çıkıyor işte.

Hasbelkader.

Askeri okul stili yatılı bir kampüs yapacaksın. Azıcık yetenekli olanları ramboya dönüştürüp salacaksin sahaya. Alt yapıda hemen hemen her yaş kategorisinde rakipleri tokatlayan çocuklari a takım icin haziryacak kapasitede kimsemiz yok sanırım.

yahu daha basit mantıkta olmalı işler. Disiplin ve süreç yönetimi en büyük önem. Yani adamlar deseki GSC forumu - içinizden bizlere haftada 3 -4 gün ayırabilecek - profilleri oluşturacak istatistik değerlendirecek data kaydedecek adam lazım. 100 kişi çıkar bunu keyfi olarak bile yapacak olan.

kopenhagın genç takımını CL bounca gördük - sildi bayerni bizi utd'ı.

altyapındaki bir avuç oyuncuyu çok fazla sayıdan eleyerek getireceksin. Kayıt oldun al sana forma değil. çocuk ve onu futbolcuğa teşvik eden ailesinin HEDEFİ olmalı altyapıda ŞANS bulabilmek.

tesisini ver - seçtiğin çocuğa bak - mutlu tut - teşvik et - kariyer yönlendirmesi yap destek ver. Öyle olunca çıkar 3 4 tane 2 yılda bir ciddi fırsatlar alabilecek.

örnek Bartuğ Elmas - Mirsad menajerlik tatavaları geldi aldı Marsilya hayali ile , fenerbahçede oturuyor herif
örnek sol bek Tintiş - A takımda şans bulabileceği sene gitti kontrat ile başka yere bizde kazımcan'ı aldık. nerde Tintiş ?

ciddiye alınmıyor türkiyede 14-19 yaş aralığı. bak adamlar uçaklar bilmemneler bin dereden su getirdiler messiyi barça altyapısında değerlendirmek için. el kadar çocuk için ne ilgi gösteriyorlar.(belgeselinde vardı bu kısımlar). sonuçları belli - ekstrem örnek tabiki 10 15 yılda bir çıkıyor öyle yetenekler ama doğru yönlenince nerelere gidiyor iş. City'deki Phil Foden'da bu konuda daha realist bir örnek benim gözümde mesela

Son düzenleme:
Üst Alt