Amazon Prime Video | Ana Konu - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
the boys 2.sezonu bitirdim
prison break'in 4.sezonuna benzettim. karakterlerin 180derece değişimleri. on küsür bölüm uğruna tonla çile çekilen bir şeyden bir anda vazgeçip tam tersi yolda ilerlemeleri falan. senaristler baya tıkandı gibi duruyor.

Son düzenleme:
the boys 2.sezonu bitirdim
prison break'in 4.sezonuna benzettim. karakterlerin 180derece değişimleri. on küsür uğruna tonla çile çekilen bir şeyden bir an da vazgeçip tam tersi yolda ilerlemeleri falan. senaristler baya tıkandı gibi duruyor.
Aslında çizgi roman uyarlaması bir dizi. Hepsinin bağlanacağı bir yer var ve gelecek sezonlarda da anlam kazanacağı yerler olacak bazı şeylerin. İzlemeye devam et 😄

Aslında çizgi roman uyarlaması bir dizi. Hepsinin bağlanacağı bir yer var ve gelecek sezonlarda da anlam kazanacağı yerler olacak bazı şeylerin. İzlemeye devam et 😄
devam ederim kesinlikle. sürükleyiciliği fena değil. sınavdan sonra da boş vaktim olduğu için ard arda izleyebiliyorum.

sadece bazı kopukluklar canımı sıktı. karısının peşine düşüyor adam. yanında 3 elemanla birlikte. bir yerden sonra yanındaki 3 eleman amaçsız kalıyor ama hala yanında kalmaya devam ediyorlar. 1 sezondur peşinden koştuğu şeyin ucuna gelmişken hop karar değiştirip başka bir istikamette yol alıyorlar. yanındaki elemanlar hala full destek. butcher'a çok endekslemişler olayları. biraz yan karakterlere de özen gösterebilirlerdi. baya bir malzeme çıkabilirdi aslında ara ara gösterdiler çünkü.

devam ederim kesinlikle. sürükleyiciliği fena değil. sınavdan sonra da boş vaktim olduğu için ard arda izleyebiliyorum.

sadece bazı kopukluklar canımı sıktı. karısının peşine düşüyor adam. yanında 3 elemanla birlikte. bir yerden sonra yanındaki 3 eleman amaçsız kalıyor ama hala yanında kalmaya devam ediyorlar. 1 sezondur peşinden koştuğu şeyin ucuna gelmişken hop karar değiştirip başka bir istikamette yol alıyorlar. yanındaki elemanlar hala full destek. butcher'a çok endekslemişler olayları. biraz yan karakterlere de özen gösterebilirlerdi. baya bir malzeme çıkabilirdi aslında ara ara gösterdiler çünkü.
Çok fazla bir şey demeyeceğim, izlemeye devam et... 😄

Diziyi bitirdim

Alintiladigim mesajimda belirttigim seyi bu sefer sezon finalinde yaptilar. Cildirmalik cidden. Butcher homelanderi yok etmek icin temp V almis. Starlight uyarmasina ragmen hughie yi olume goturmus ama kendinden olmayan bir veled icin homelanderi birakip soldier boy a saldiriyor. Yaw hadi oradan. Hangi senaristin fikriydi acaba bu. Cok iyi gecen 3.sezonu tek hamleleriyle berbat ettiler.

Aynen saçmasapan herifler bı ton ödül kazanıyor, Antoni ağabey daha beklemek zorunda

Yalnız son sezonun finalini beğenmedim pek, malum fight için o kadar heyecan vardı sonunda tabiri caizse bı bok olmadı
yukarda spoiler içinde yazdım birkaç şey. plot twist yapıcam diye aşırı kasıyorlar ve hiç de şok olmuyoruz olaylara. butcher'in homelanderi salıp soldier boy'a saldırması aşırı faildi

jack quaid(hughie) meg ryan'ın oğluymuş. aşırı benziyor ztn annesine
8d49d4843aa9f80559c26e3563b73852.jpg

Üst Alt