Amazon Prime Video | Ana Konu - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kesinlikle. Reacher bayağı iyi. Tom Cruise'un iki filmini izleyip Reacher'ı o sanıyorsanız, baştan söyleyeyim alakası yok. Karakter olarak kitaplarda anlatılanla birebir olmuş, dizi çok çok daha iyi. Alan Ritchson, tam bir Jack Reacher. 😄
Kitabı okuyanlar hep bu yorumu yapıyor zaten. Ben de çok beğendim. Bond, Impossible gibi kasıntı karakterlerdense böyle mizahi yönü olan eğlenceli karakter yaratımlarını ben de çok daha fazla seviyorum. İnsanı yormuyor.
Bir de bu Alan R. hakikaten çok iyi oyuncu, bu adama hangi rolü versen hepsinden alnının akıyla çıkar. Yakışıklı, yetenekli, karizmatik, komik... Baya üst seviye komple çar. :D

malesef reacher tırt bi dizi başroldeki odun da en fazla şöminede fln rol alabilir.
Başrol mevzusu kişisel bir konu, bir şey diyemem ama dizi genel olarak çok iyiydi bana göre. Bir çırpıda akıp gidiyor. Kadro seçimini çok beğendim. Senaryosu da gayet iyiydi. Acaba mevzunun altından ne çıkacak diye dizinin sonuna kadar merak ettiriyor. O 1 dolar mevzusunu çok iyi düşünmüşler mesela.

Kitabı okuyanlar hep bu yorumu yapıyor zaten. Ben de çok beğendim. Bond, Impossible gibi kasıntı karakterlerdense böyle mizahi yönü olan eğlenceli karakter yaratımlarını ben de çok daha fazla seviyorum. İnsanı yormuyor.
Bir bu Alan R. hakikaten çok iyi oyuncu, bu adama hangi rolü versen hepsinden alnının akıyla çıkar. Yakışıklı, yetenekli, karizmatik, komik... Baya üst seviye komple çar. :D
Aynen öyle, izlerken boğmuyor insanı. Karakter rahat ve ne yapacağından emin olduğu için kafa rahat kendini dizinin akışına bırakabiliyorsun. Bu tarz diziler tam kafa dağıtmalık. Genelde uyku öncesi izliyorum 😄

Terminal List fena degildi ama bazen de sıktı
Daha ilk gordugumde bu da işin icinde dedim. Ha 2. bolumde ha 3. bolumde ortaya cikacak derken son bölüme kadar iyilerden olduguna ikna ettiler ama son dakikada patlattilar yine 😁
Ben karakteri diziye çok yakışmış ve bana kalırsa o elemanı öldürmedi. 2. sezonunda başkanın emriyle affedilip ameliyat edilecek ve uluslararası intikamlar almaya devam edecek yazmış birisi bir yorumda. Kitapta öyleymiş dediğine göre. Bu doğruysa eğer Ben'i öldürmemiş olma ihtimalleri epey yüksek. Kendine bir ekip filan kuracaktır muhtemelen. Vurduğu sahnede sadece silah sesini duyduk manzara eşliğinde. Bu da bir işaret bana göre.

Ben karakteri diziye çok yakışmış ve bana kalırsa o elemanı öldürmedi. 2. sezonunda başkanın emriyle affedilip ameliyat edilecek ve uluslararası intikamlar almaya devam edecek yazmış birisi bir yorumda. Kitapta öyleymiş dediğine göre. Bu doğruysa eğer Ben'i öldürmemiş olma ihtimalleri epey yüksek. Kendine bir ekip filan kuracaktır muhtemelen. Vurduğu sahnede sadece silah sesini duyduk manzara eşliğinde. Bu da bir işaret bana göre.
Evet, bence de %50 %50

Reacher'ı izledim. Yorumlardan anladığım kadarıyla filmine göre daha çok beğenilmiş ama ben filmlerini çok daha fazla sevmiştim. Sanırım dizideki eşgal kitaplara daha uygun olduğu için de böyle düşünülmüş olabilir.

TC ve R.Pike ikilisi özellikle oldukça iyiydi JR1'de. Senaryo zaten ikisinde de iyiydi bence. Dizi de fena olmamış, çerezlik izlenir.

Buradaki yorumların da etkisiyle Terminal List'e başladım. Dizi atanamamış Punisher gibi olsa da ilk 4 bölüm fena değildi. Her ne kadar C. Pratt'ı GOG yüzünden bir türlü o role oturtamasam da özellikle aksiyon sahnelerinde kalite kendini belli ediyor.

yeni tasarım güzel olmuş

ml7heqp.jpg

Üst Alt