Amazon Prime Video | Ana Konu - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
işi gücü bıraktık diziye sardık aga

se2e8 güncellemesi:

2.sezon çok iyi gidiyor direk kafadan 8+puan veririm 2.sezona. oyunculuklar ve senaryo iyice arşa çıktı. diğer sezonlar da bu kalitedir umarım
2.sezonda ara ara fringeden esintiler görüyoruz. paralel evrene astral seyahat gibisinden bir şey yapıyor adam. fringeden esintiler görmek 1 miktar duygulandırdı:uhu:
3.sezon 2.bölüm
dizi iyice fringe bağladı paralel evrenler gidip gelmeler vs

The Man in the High Castle

1.sezon 6.5/10
2.sezon 8/10
3.sezon 7.5/10

3.sezonu dün gece bitirdim. Diziyi gereksiz sahnelerle doldurup 55dkya tamamlamak yerine 40dkda daha sürükleyici yapabilirlermiş. Aşırı gereksiz sahneler var bunaldıkça atlıyorum. Senaryo fena değil bir şekilde izlettiriyor kendini.

The Man in the High Castle

1.sezon 6.5/10
2.sezon 8/10
3.sezon 7.5/10
4.sezon 6/10

Diziyi dün gece bitirdim. Bu gereksiz sahne ve temposozluk olayını 4.sezonda arşa çıkarmışlar. Dayanamayıp çoğu yerde ileri sardım. Ana hikayeyle alakasız tonla gereksiz detay ve sahne vardı. Dizi klasik ayaklanma-çatışma mevzularıyla başlayıp sonradan bilimkurguya evriliyor. İzlenilir mi izlenilir tavsiye edilir mi edilir. Gereksiz sahneler olmasa 10 üzerinden 8 verirdim ama 7 veriyorum. Btw herkes finale fena geçirmişti hem imdbde hem de ekşide. Beklentimi çok düşürmüştüm ama fazla üzmedi final

Thirteen lives çok iyi bir film viggo mortensen abimiz döktürmüş gene

Hikayeyi hatırlamayablar YouTube’dan araştırabilir belgesel tadında ama sinematografik şahane bir eser oluşturmuşlar.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fleabag 1.sezon bitirdim 2.sezon 3.bölümdeyim
Bölüm süreleri kısa akıcılıkta sıkıntı yok. Ara ara güldürüp ara ara düşündürüyor. Dizinin imdb puanı yüksek olduğu için beklentim yüksekti. beklentimin 1-2 tık altında kaldı dizi.

Prime tarafında bazı yapımlarda maalesef hala Türkçe altyazı mevcut değil. Custom altyazı yüklemek isteyen arkadaşlar için şöyle bir eklenti buldum;

Prime Video ve Disney+ için Opera'da sorunsuz çalışıyor.

Üst Alt