Amazon Prime Video | Ana Konu - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Prime tarafında bazı yapımlarda maalesef hala Türkçe altyazı mevcut değil. Custom altyazı yüklemek isteyen arkadaşlar için şöyle bir eklenti buldum;

Prime Video ve Disney+ için Opera'da sorunsuz çalışıyor.

American Psycho'nun bile altyazısı yok. Prime açısından ciddi bir ayıp ama şöyle de bir şey var, 7.5 tl'ye bu kadar hizmet yeter demiş olabilir adamlar.

Acaba Disney gibi sadece yeni üyelere mi olacak zam yoksa herkese mi? Disney'de zam yapıp eski üyelere üyelik türlerini değiştirmediği sürece eski fiyattan devam edeceği açıklanmıştı sonradan. Gerçi 8TL'de çok azdı lakin 24 Tl falan olur diyordum bir anda 40 TL olması hoş olmamış.
Benim plan şimdilik 8₺ görünüyor Mayıs'ın 2. haftası göreceğim bir fark olup olmadığını. Umarım dediğin gibi olur ama Prime kullanımım çok fazla, 40₺ de yine değer diye düşünüyorum kendi adıma. Diğer taraftan bakarsak gerçekten büyük bir artış var, daha insaflı olabilirlermiş.

Benim plan şimdilik 8₺ görünüyor Mayıs'ın 2. haftası göreceğim bir fark olup olmadığını. Umarım dediğin gibi olur ama Prime kullanımım çok fazla, 40₺ de yine değer diye düşünüyorum kendi adıma. Diğer taraftan bakarsak gerçekten büyük bir artış var, daha insaflı olabilirlermiş.
Bende de 8 Tl gözüktüğü için öyle düşündüm. Amazon'da zaman zaman alışveriş yaptığım için kullanıyorum zaten Prime'ı kargo ücretinin 30 TL olduğu için bence de hala uygun lakin bir anda 8 TL 40 TL hoş olmamış. 24Tl hatta 29 TL daha normal olurdu. Disney'e mesela yıllık üye olmuştum eski fiyattan 350 TL'den devam etmeyip zamlanmış fiyattan 650 TL'den olacak deselerdi mesela asla devam etmezdim, zamlı fiyatı hak etmiyor bence Disney.

Bende de 8 Tl gözüktüğü için öyle düşündüm. Amazon'da zaman zaman alışveriş yaptığım için kullanıyorum zaten Prime'ı kargo ücretinin 30 TL olduğu için bence de hala uygun lakin bir anda 8 TL 40 TL hoş olmamış. 24Tl hatta 29 TL daha normal olurdu. Disney'e mesela yıllık üye olmuştum eski fiyattan 350 TL'den devam etmeyip zamlanmış fiyattan 650 TL'den olacak deselerdi mesela asla devam etmezdim, zamlı fiyatı hak etmiyor bence Disney.
Kesinlikle katılıyorum. Prime tarafını özellikle alışveriş için kullananlar yine devam edecektir de Disney'in artışı inanılmaz. Umarım burada da 8₺ ile devam ederiz ♥

Üst Alt