Amazon Türkiye Ana Başlık | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amazon Türkiye Ana Başlık

Hayırlı uğurlu olsun Amazon.com.tr: Elektronik, bilgisayar, akıllı telefon, kitap, oyuncak, yapı market, ev, mutfak, oyun konsolları ürünleri ve daha fazlası için internet alışveriş sitesi sitesi açıldı , henüz ürün portföyü pek geniş değil ve sadece yerel dükkanlardan oluşuyor.Umarım yurtdışı dükkanlarından alışveriş imkanı da elde ederiz.

Ayrıca ilerleyen zamanlarda Amazon TV, Alexa gibi hizmetlerin de Türkçe olarak geleceğini düşünüyorum.

Bu başlık altında Amazon türkiye sitesindeki sıcak fırsatları , aldığınız ürünlerin kritiklerini ve yaşadığınız mağduriyetleri paylaşabilirsiniz.

Sabah inceledim. Ben bu ürünü alırım dediğim 3 ürünün Türkiye satışı yoktur ibaresini görünce çıktım. Melih Bey'in dediği gibi henüz çok dar sanırım.

Uzun süredir hazırlanıyorlardı açılış için ancak sitenin özellikle filtreleme olayını geliştirmeleri gerekiyor.

Telefon fiyatları piyasasına göre uygun sanırım.

Yaklaşık 1.5 yıldır kur yüzünden alışveriş yapamıyordum gene yapamacağım :) Amazon.com ve de için konuşursak. Belki tr alternatif olur.

Fiyatlar diğer sitelere göre %15–20 civarında uygun. Benim asıl beklentim müşteri memnuniyeti fiyatların zaten diğerlerine göre çok aşağıda olmayacağı belliydi.

Müşteri memnuniyeti bizim millet suistimal etmez ise diğer firmalar şimdiden iflası düşünsün.

Şuan için ürünler çok geniş değil. Özellikle tr de olmayan ürünleri görmedim inş ilerde eklenir.

Üst Alt