Amerikan Güreşi İzleyenler İçin, Hangisi Daha İyi? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amerikan Güreşi İzleyenler İçin, Hangisi Daha İyi?

Cevap: Amerikan güreşi izleyenler için, hangisi daha iyi?

Şuan Fox'da Her Cuma Saat 23:00 'da ..

Hatalar Olarak,Rey Mysterio yerine Ray Mysterio Yazılmış ve The Great Khali Yazılacağına "Khili" Yazılmış Adminler bi el atın :)

Rey Mysterio Diyorum :)

bunlara hic bakmam.ama uzaktan bir akrabamiz vardi.kendisi güzel bir bayan.benden kucuk tabiki.aramizda iyiydi,surekli konusurduk.dedim;kudurdunmu bunlari izliyon dedim.tabi kizdi bana daha da konusmadi.birazda peynir gibiydi.yaklasik 1-2 ay sora haberini aldim.erkeklerle icerken,bunu tuzaga dusurmusler.hamile kalmis

bunlara hic bakmam.ama uzaktan bir akrabamiz vardi.kendisi güzel bir bayan.benden kucuk tabiki.aramizda iyiydi,surekli konusurduk.dedim;kudurdunmu bunlari izliyon dedim.tabi kizdi bana daha da konusmadi.birazda peynir gibiydi.yaklasik 1-2 ay sora haberini aldim.erkeklerle icerken,bunu tuzaga dusurmusler.hamile kalmis

Abi seni çok yanlış tanımışım,müthiş bir adammışsın,bol bol mesaj at,bizi sensiz bırakma. :D

Öeheheöe:D:D Naptın sen müdür ya ? :D:D

vallahi icimden gelenleri yazdim.ama kizlarda genellikle böyle artik.en azindan bana böyleleri denk geldi.lanet gelsin.

:asd::asd::asd:

Olsun be abi,moral bozma.Alışmış kudurmuştan beterdir.

vallahi öyle usta.hatta size facebook hesabimdan konusmalari buldum:

"masallah icki manyagi olmussun.Erkeklerin yaninda fazla icme,bozarlar."(ben yazmistim)

pardon bu nasihatini neye borcluyuz(otlu peynir yazmisti)

"Erkeklerin yaninda fazla icme,bozarlar" tesekkur edecegin yere nasil cvp vermissin.o lafimdda yanlislikmi var.veya belkide olmustur."(bende son olarak bunu yazmistim)

Ondan sonrada cevap gelmedi zati.heralde o ara goturduler:(ama seviyordum kizi da.

vallahi öyle usta.hatta size facebook hesabimdan konusmalari buldum:

"masallah icki manyagi olmussun.Erkeklerin yaninda fazla icme,bozarlar."(ben yazmistim)

pardon bu nasihatini neye borcluyuz(otlu peynir yazmisti)

"Erkeklerin yaninda fazla icme,bozarlar" tesekkur edecegin yere nasil cvp vermissin.o lafimdda yanlislikmi var.veya belkide olmustur."(bende son olarak bunu yazmistim)

Ondan sonrada cevap gelmedi zati.heralde o ara goturduler:(ama seviyordum kizi da.

ABI YAPMA YAAA :asd: :asd: :asd: b

birazdan kalpten gidicem ha valllah diyorum bunye kaldirmaz :asd: :asd: asd:

Üst Alt