Amrabat Kadro Dışı Bırakıldı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat Kadro Dışı Bırakıldı

Cevap: Amrabat Kadro Dışı Bırakıldı

Amrabad' ın futbol hayaıtnı yakacak bu herif. Ancak kendimi Amrabad yerine koyuyorum köle gibi kullanılmak insanı çileden çıkartır. Sözleşmesinde şu kadar paraya serbest kalır şudur budur diye bir madde yok mu acaba? Ulan kıytırık hurma şu adamı hapsedebiliyor biz Ribery' yi elimizde tutamadık ya ne diyeyim :(

Böyle Kayserililik mi olur yahu ? Bunlar da nasıl ticaret kafası var? A2 ye göndersen de parasını tıkır tıkır ödeyeceksin. Buna karşılık yararlanamayacaksın. Kaybeden yine sen olacaksın. Bir kuru inat uğruna yapılır mı bu? Öyle yapacağına para kazanmanın hesabını yapsanıza!..

Böyle Kayserililik mi olur yahu ? Bunlar da nasıl ticaret kafası var? A2 ye göndersen de parasını tıkır tıkır ödeyeceksin. Buna karşılık yararlanamayacaksın. Kaybeden yine sen olacaksın. Bir kuru inat uğruna yapılır mı bu? Öyle yapacağına para kazanmanın hesabını yapsanıza!..

Amrabat dik durursa mecbur yapacaklar bence kaçarı yok

ulan hurma ulan hurma...! lan fm oynarken bile futbolcu sizde oynarken daha iyi teklif veren bi takımla anlaşabiliyor.sen kimsin ulan gs düşmanı it..!

Isi Zor. 2015´e kadar Sözlesmesi var...

Türk Futbolunun neden ilerleyemeyisinin, hatta düsüsüe gecmesinin 99% amatör yönetimden kaynaklaniyor...

- Kayserispor yönetimi örnegi...

- Besiktas Yönetim örnegi...(Harman gibi Para savuruyorlar Transferde, Fanatik gibi demecler veriyorlardi ki Sike olayindan sonra birlik beraberlik diyorlar :))

- Fenerbahce Yönetim örnegi.... (Türk Futbolcularinin Piyasasini alt üst ettiler, Yaptiklari sikeler ve verdikleri demeclere deginmeye bile gerek yok)

- TFF örnegi..(Yeni TFF Feneri nasil kurtaracagiz derdinde....)

- Eski TFF örnegi..( Bu Dünyada esi benzeri görülmemis bir Skandal ama galiba daha ciddiyetinin farkina varamadik..! Bir Kulübe Sike parasi aktarmak ne demek yahu.!

- Adnan Polatli Galatasaray Yönetim Örnegi... Oda cok ama cok amatörce bir Yönetim...

Suan Türk Futbolunun gelismesi icin.. Temel Care suanki Galatasaray Yönetimi gibi Yönetimlerdir... Ondan sonra Alt yapi, cart curt felan gelisir...

Adamlar bize satmamak icin ne gerekiyorsa yapar, fener talip olsada oraya Bari gitse, futbol hayati bitmeden

Cevap: Trt Spor: Amrabat Kadro Dışı

ahahahaha mal Kayserispor seve seve verecekseniz Amrabat'ı bize. Amrabat bizim olacak binicez üstüne vurucaz kırbacı vurucaz kırbacı

binicem-%C3%BCst%C3%BCne-vurucam-k%C4%B1rbac%C4%B1_13389.jpg

müthissin :D dün gece bende aynen bunu düsünüyordum ..Hahaha

Biz bunlara zamaninda cok pis mi daldik ne yaptik anlamadim ki nedir bu Galatasaray nefreti?

ibreti alem için kayserili oyuncuların aklını karıştırıcaksın ama transfer etmiyeceksin

amrabatı başka takımlara satmak isteyecekler

bakalım buna da karşı duracak mı

bizim nureddin

Eger kayseri ilk once futbolcuyla konusuldugunu ispatlarsa iki sene felan transfer yasagi yeriz...

kendisi sayesinde buyuklugun anlamini ogrendigimiz futbolcu olmustur. buyuk bir takim her futbolcusunun ustundedir. buyukluk gitmek isteyen arda'ya destek olmaktir. buyukluk city'de kalmak istemeyen tevez'i satis listesine koymaktir. bugun barcelona bile cani, kani, oz evladi messi gelse, barcelona'da kalmak istemiyorum, real madrid'e gitmek istiyorum dese 3. gun satis listesine koyar messi'yi, real de gucu yetiyorsa alir. iste buyukluk boyle bir seydir. ayrilmak isteyen adami a2'ye yollamak ise ancak "eziklik", "acizlik" kelimeleriyle tarif edilebilir.

Üst Alt