Amrabat mı, Stoch mu? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat mı, Stoch mu?

Cevap: Amrabat mı, Stoch mu ?

Olaya at gözlüğüyle bakmaya hacet yok.Stoch'un,Fenerbahçe'de oynadığı futbol ortada.Amrabat'ta bir oynasın.Ona göre yorum yapar,kararımızı veririz. :f

şuan stoch'u mu istersin amrabat'ı mı diye sorsalar hiç düşünmeden amrabat derim. stoch'u izledik adam şöyle iyi böyle iyi diyorsunuz da stoch'lu kadro kuruyorsanız aynı kalitede başka bir sol açık daha olması lazım kadronuzda. stoch kadar istikrarsız topçu yoktur herhalde. kadıköy'de oynarken aslan kesiliyor, o gördüğünüz istatistiği yakalıyor. deplasmanlarda yokları oynuyor. napayım ben böyle oyuncuyu. ne zaman ki devamlılığı yakalar. o zaman stoch mu amrabat mı diye tartışırız. tabi kayseri'de ki amrabat'ı yorumluyorum. bizde de böyle oynarsa sorun olmaz.

Stochun sutlari iyo sadece amrabattaki oyun zekasi yok onda. amrabat ayrica cok hirsli patlama yapabilir. Ben stil olarak eden hazarda benzetiyorum amrabati

Stochsorumsuz ve istikrarsız. Tek özelliği zaman zaman patlama yapabilmesi. O da maç içinde maksimum 5 dsakika sürüyor. Adamda tempo yok.

Geçen sene kuşlar Stochun kaybettiği toplar nedeniyle en az 5 tane gol yedi. Stochta takım oyunu yok.

Amrabat Kayseri gibi sıradan takımda çok çırpındı. Sürekli kendini kanıtlamaya çalıştı.. Takım oyununa daha uygun... Maç içersinde sürekliliği fazla.. Yere daha sağlam basıyor.. Selçuk, Melo gibi futbolcularla oynarsa verimliliği de artacak.

Maç içinde Amrabata gerektiğinde sağ beki veya başka mevkiyi idare et diyebilirsin. Ama Stoch bunu yapamaz.

Şimdilik stoch, çünküstoch büyük takımda kanıtladı kendini, ama ambarat ın potansiyeli daha fazla.

Bu tür anketlere karşıyım ben. Stoch ve amrabatın karşılaştırılmaları için ikisininde 90 dakikalık performanslarına bakmak lazım. Stochu 90 dakika sahada görmedim bugüne kdr. ya yedek başladı 60'dan sonra girdi. ya da 60-65 arası oyundan alındı. Ayağına gelen topların %70ini eziyor. geri kalan %20'sini şut çekerek auta gönderiyor. %5 asist. %5 golle oynuyor. Amrabat lig geneline bakılırsa 90 dakika oynayabilen bir oyuncu. ayrıca stoch'a göre daha seri ve dikine oynamayı çok seviyor. araya attığı toplar çok iyi. gol ortalaması olarakta stoch'dan üstte diye biliyorum. Aradaki en belirgin farkı ise, Kayserisporun galatasarayla oynadığı maça ve fenerbahçenin galatasarayla oynadığı maçlara bakarak görmemiz mümkün. Kéza Eboue stochu ezmişti resmen. Fakat amrabatta zaman zaman zorlanıyordu. ki amrabat kanatlara mahkum bir oyuncu değil. orta alanada geliyor. yeri geldiği zaman defansa yardımda yapıyor. stoch'da bu özellikler çok az miktarda var.

onu bunu bilmemde amrabatı çok beğenen bir sürü fenerli tanıyorum

onlara fena kapak oldu bu transfer

onu bunu bilmemde amrabatı çok beğenen bir sürü fenerli tanıyorum

onlara fena kapak oldu bu transfer

Fenerbahçenin tam olarak bir amrabata ihtiyacı var reis. Stoch istikrarsız bir oyuncu. söylenenlere göre 15 milyon euro verilmiş satmamışlar. bence satmaları onların yararlarına olurdu. ayağına gelen topu ezmekte üzerine yok. ben stoch'un büyük takımlara karşı iyi oynadığı bir maç hatırlamıyorum. varsa hatırlayan söylesin

stoch'un tek espirisi şut çekmesi

amrabat daha komple bi oyuncu

stoch sadece tabela değiştirir ama amrabat oyunun şeklini değiştirir ;)

Kesinlikle Amrabat.

Stoch 17,5M€ ediyorsa Amrabat 'ın ederi 25M€ dan aşağı olmaz. Yada daha gerçekçi ederleriyle Amrabat 8 ise, Stoç anca 5 eder. (Ki bu paralara alındı)

pino mu stoch mu diye komik renkdaşı anımsadım ama bu anket daha mantıklı amrabat kayseri gibi küçük takımda bile kendini fazlasıyla ispat etti clde neler yapabileceklerini görecez ;)

bizim sistemde Amrabat ama aralarında uçurum yok bireyselliğe dayalı oyun tarzında takımım olsa o zamanda Stoch derdim.

Kesinlikle Nurettin.

Stoch çok abartılan bir futbolcu.

Herkes aynı golü atar ama Stoch atınca başka olur.

Üst Alt