Amrabat Resmen Galatasaray'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat Resmen Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Amrabat Resmen Galatasaray'da

Hayırlı olsun.Ücretinin altında ezilmezse bizim taraftar en ufak bir performans düşüklüğünde bunu gündeme getirmezse iş yapar

Cevap: Nordin Amrabat Resmen Galatasaray'da

Hayırlı ugurlu olsun öncelikle..

Muhalefet olan memnun kalmayan arkadaslarada dicegim 2 cift laf var hoca bu takımı yoktan var ederek zaten en az 100 trilyon para kazandırmıstır bırakında adam istedigi topcuyu alma lüksü olsun hocaya feda olsun Bende cok verildigini düşünüyorum ama yapcak bişey yok tadını cıkarın ayrıca amrabat kötü topcu degil ac topcu ve iyi topcu kendini geliştirmeye müsait bir topcu türkiye ligini biliyor adaptasyon diye bi mazereti yok

Bu çocuk 1 yıldır Galatasaray dedi başka birşey demedi.

Para konusunda kayseriye büyük antipatim mevcut ama yeteneğine inandığım ve bize gelmek için yanıp tutuşan Amrabat adına çok sevindim.

Parçalı formayla üstün başarılar yeni aslanımıza.

:( :( Hayırlı olsun, ne diyelim. Destekleme zamanı. Muslera'dan bile pahalı bir transfer oldu. Muslera da bu kadar para çıkmamıştı bizden..

Umarım tabata gibi olmaz.

Hayırlı uğurlu olsun.

Bu arada dipnot aylardır bekleyip bekleyip tatile gitmemi bekleyen yönetime saygılar. Bir geldim bir sürü transfer olmus :)

Amrabat gelmek icin cok cabaladın.İnşallah aynı istegini sahadada gösterirsin.Hayırlı olsun.

müthis

seneyde -s.tasci-ö.toprak ikilisinden birisi

- huntelaar

- eger muslera cligte olaginüstü performans gösterirse mecbur satariz o zaman altyapidan onur yada tolgayi transfer ederiz

- sag ve sola yedek g.töre ve sercan sarier

Konu para falan degilde, izledigim milli maclarin tamaminda ezildi Amrabat. Umarim takimla kimyasini uydurur ve sonu Sampiyonlar Ligi kupasina kadar gider. Mesele kendi coplugunde iyi, Avrupa'da hic olmayan Alex gibi olmasini istemem.

İskelet zaten güzeldi Şimdi süslemesi yapılıyor deli takım oluyoruz geriye sadece istikrar ve alıskanlık kaldı basarı kendiliginden gelcektir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt