Amrabat Resmen Galatasaray'da - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat Resmen Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Nordin Amrabat Resmen Galatasaray'da

5m euro nun üstünü Abdürrahim vermezse yada başka bir yönetici haram olsun o paralar!

4 m Abdürrahim Albayrak verecekmiş. Zaten onun ısrarıyla oldu bu transfer. Hepimizden çok istiyordu Amrabat'ı :D Şimdi çocuk gibi sevinçlidir valla. İyi ki varsın reis :D

Zamanında 12,2 Milyonu gözden çıkardığımız Shaqiri'den daha mı az katkı sağlayacak? Bence hayır.. Hatta daha fazla katkı verir. Hayırlı olsun. 8M çok ama napalım :D

Herkes farklı birşey söylüyor la ne vereceğimiz belli değil. O paraya NENE alınırdı, inşallah onu da alırız.

Amrabat fiziken güçlü, mücadeleci, adamını kovalayan, Türkiye Ligi'ni bilen, Galatasaray'ı çok isteyen genç bir oyuncu. İyi transfer..

Gökhan ya da Ceyhun yerine zaten takımda kalmayacak olan Pino ya da Kazım verilmeli bence.

Amrabat ben 7.5 m euro etmem diyor,bizimkiler 8 m euro veriyor..4 m euro'luk adama 2 katı fiyat verdik,bu şu demek;Galatasaray iyi bir kazık yedi..Besiktas nasılmı batmıstı ? dönemin amrabatı olan tabata'ya 8 m euro verecek kadar geniş bir kulüp oldugu icin..

Benim adamım Troise için Kayserispor ile Juventus görüşmelere başlamış.

Amrabat ben 7.5 m euro etmem diyor,bizimkiler 8 m euro veriyor..4 m euro'luk adama 2 katı fiyat verdik,bu şu demek;Galatasaray iyi bir kazık yedi..Besiktas nasılmı batmıstı ? dönemin amrabatı olan tabata'ya 8 m euro verecek kadar geniş bir kulüp oldugu icin..

Besiktas neden battı biliyomusun Bizim gibi gayrimenkulu olmadıgı icin 2.side 10 senede bir sampiyon oldukları icin bizi onlarla kıyaslama hatasına düşme usta

Tabatayla,Amrabatı bir tutmak hangi akla mantık kardeşim

2001-10 sezonlari arasi batmadiysak bundan sonra daha hic batmayiz sen kafani yorma :eek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt