Amrabat Resmen Galatasaray'da - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat Resmen Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Nordin Amrabat Resmen Galatasaray'da

Teklif edilen rakam çok herkes gibi bende karşı çıkarım.Hele o bütçe ile ne futbolcular alınır diye düşünmüyorum değil. Asıl endişem alacağı rakam ve bonservis ücretinin altında kalması.Umarım bunların üstesinden gelir ve takıma faydalı olur.

Beyler bu adam kendini ispatlamak zorunda. Amrabat'tan görece daha kalitesiz ve yeteneksiz bir oyuncu olan Engin bile hırsıyla ve kendini ispatlama zorunluluğuyla iyi bir performans verdi. Amrabat üzerine düşenden fazlasını yapacaktır. Eminim buna.

antu alinti :asd:

Enjoy the silence - 12.07.2012 15:10

türkine´nin bayern munih´i gibi oldular.ligdeki tüm kaliteli oyuncuları toplar bayern yıllardır.

pisikolojik olarak da üstünkdür bu.

kadroları çok sağlam oldu

10 tane assaidi'ye değişmem amrabatı...

hırs,yetenek,dayanıklılık herşey var amrabat'ta + rüyası olan bir klübe geldi.

ilerde adam eksilten,sprinter bir kanat ihtiyacımız vardı,amrabat cuk oturdu..parasının karşılıgı eder mi bilmem ama,son dakikaya kadar sahada savaşacağına eminim..

Ibrahimovic'in ederi 40 milyon mu mesela? Biz 60 verip getirsek kimsenin giki cikmaz. Neden? Adamin birebir yararli olacagini biliyoruz.

Yada Olivier Giroud, ederi 15 milyon mu? 22 verip alsak yine kimse bisey diyemez. Cunku yararli olacagindan emindir herkez.

Amrabat'ta ki mevzu su; beklentileri karsilayabilecek mi? Karsilarsa zaten verilen miktar kimsenin gozune gelmez.

Her türlü o parayı hak eder bir eleman bence kendisi 15 milyon falan olur yakında piyasası çok sürmez..

Cok fazla yazmam forumda ama bazilari resmen muhasebecilige soyunmus arkadas. Bu adam buyuk maclarda alayini ( bjk,fb ve biz dahil) dize getirdi. Cogumuz agzimiz acik izledik. Koskoca manu da mi enayi? 200 bin euroluk oyuncuya 20 milyon euro verdiler?? Dagilin simdi.

La biraz uyuyayım dedim. ortalık duman olmuş :D Helal olsun valla.. Yönetimiz ters köşe yaptı.

8,5 milyon Euro Sercan veya Töre için verilseydi seve seve gelirlerdi.Hatta her ikisini bile alabilirdik bu fiyata. :) Ama olsun.Terim istediyse,yönetim uygun görüp aldıysa bize düşende destek olmaktır.

Cok yazik. Para mevzusuna girmeyi sevmem ama Allah askina €8,5 milyon edecek ne yapmis Amrabat.

10 gol 10 asist yapamayan birine veriyoruz bu parayi, yazik.

PSv ayrica %25 alacak.

8.5 milyonun tamami bizim kasadan cikmaz raad olun. A.Albayrak ilk 7 milyonluk teklifte demisti bir kismini sponsorlar verecekti diye. Yine öyle olabilir.

Amrabat icin bir suru zaman harcadik ve bayagi para dokecegiz. bu kadar ugrasmaya deger mi? -bence hayir. ama imparator israrla istedigine gore bize susmak duser :)

Amrabat ı istemediğim için Transfer Nöbetine girememe cezası alıyorum bu kadarda diktatörlük olmaz

ne kadar yanar döner bir taraftarımız var hayretle okuyorum hamitin bize gelmeme durumu söz konusuyken attıp tutuyordu herkes yok 2 senedir kac maç oynamış yok ağırmış müzmin sakat yaşlı pahalı diye ama transfer edilince birden 360 derece kıvırdılar kral oldu şimdi ise amrabatda aynı şeyi yapıyor bazı taraftarlarımız daha 2 hafta önce herkes bu adam o kadar iyiyse psv neden sattı çok bencil şımarık ederi en fazla 3-4 milyon fb'ye kakalasınlar diyordu şimdi ise dünyanın en iyi kanat oyuncusu ilan ediyorlar benim burada demek istediğim biraz tutarlı olalım ve özeleştiri yapmakda gerekir bazen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt