Amrabat Resmen Galatasaray'da - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat Resmen Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Nordin Amrabat Resmen Galatasaray'da

Hazard 30,ganso 25,shaqiri 13,suarez12 milyon Amrabat gibi 25 yasina gelip ortaya hicbirsey koyamayan bos bir oyuncu 8 milyon ustelik bu parayi son 5 senedir surekli seni kamuoyuna rezil eden,her firsatta sikayet ve en buyuk rakibinin kopegine aktariyorsun.

öncelikle hayırlı olsun Fatih Hoca nın isteği isimler bir bir geliyor ama ceyhun yerine pino kazım batdal bunlardan birini versek olmaz mı

Sevindim bu haberede biraz fazla verdik gibi.Böle muhasebeci hesabı yapmayı hiç sevmem de 5 6 a kapatmak lazımdı en kötü.Şimdi vereceğimiz adamla 10 na geldi.Ne diyelim hayırlı olsun.

Amrabat ben 7.5 m euro etmem diyor,bizimkiler 8 m euro veriyor..4 m euro'luk adama 2 katı fiyat verdik,bu şu demek;Galatasaray iyi bir kazık yedi..Besiktas nasılmı batmıstı ? dönemin amrabatı olan tabata'ya 8 m euro verecek kadar geniş bir kulüp oldugu icin..

Dislike.

Amrabat ben 15M€ etmem dedi bu 1.

2-) İhtiyacın varsa, elinde daha iyisi yoksa alırsın. Başka çaren yok. Pahalı diye almazsan tüm yatırımı asıl o zaman riske atmış olursun. Başarı parayı getirir. Başarı için de kaliteli yani biraz daha pahalı oyuncu şarttır.

Kulüp muhasebecisi olacağımıza, kulübe nasıl daha fazla destek oluruz onu düşünelim.

Hazard 30,ganso 25,shaqiri 13,suarez12 milyon Amrabat gibi 25 yasina gelip ortaya hicbirsey koyamayan bos bir oyuncu 8 milyon ustelik bu parayi son 5 senedir surekli seni kamuoyuna rezil eden,her firsatta sikayet ve en buyuk rakibinin kopegine aktariyorsun.

Normal Usta..Amatör kafalı yöneticilerle ancak bu kadar..Kaliteli bir Scout ekibimiz olsaydı 8 m euro'ya avrupa futboluna damga vuracak bir genç getirirdik ama amatör kafalı yöneticilerle gider Amrabat gibi max.4 m euro edecek bir oyuncuya 8 m euro veririz..Bak gör,Kayseri 8 m euro'ya ne takım kuracak,seneyede 3 büyükler kayseri'nin yeni transferlerinin peşine düşecek..

Sanırım 8 rakamının sebebi arayi düzeltmek de kayseri bizle düzeltsin arasini biz dağız onlar fare bu hikayede neyse hayırlı olsun şaka maka transfer dönemi bitti.

Melo dışında tabi buna 8 veren meloyu almazsa kafayı yerim.

hep söylüyorum kayseriye olan kızgınlıktan hatta nefretten amrabat antipatisi oluştu forumda, ama amrabat gerçekten takıma faydalı olacak bir transfer, youtubetan 1-2 videosunu izleyip hayran olduğunuz assaidi kapalı kutuydu, amrabat bildiğimiz oyuncu, değerinden çok daha fazlasını verdik ama yapacak bişey yok, başka türlü alamazdık, takıma hayırlı olsun....

Hasan Şaş Amrabat hakkında "Benden daha iyi. Boğa gibi güçlü. muhakkak alınmalı" demiş, çok öncesinde..

Hayırlı olsun hesaplar konusunda bu kadar titiz yönetim bu parayı veriyorsa bir bildikleri vardır. O yüzden bonservisini düşünecek değilim, Amrabat çok istediğim bir oyuncuydu.

Net olan tek bir şey var, transfer sürecinin verdiği gazla Amrabat kuduz gibi oynayacak bu sene. Zaten iyi oyuncu. Hayvan gibi fayda sağlayacağından adım gibi eminim.

Fatih Terim ısrarla Amrabat'ı istiyordu o yüzden alındı,hoca takdiri diye bana eleştirmek düşmez,kafasındaki plana o uyuyor demek ki.

Burak alınırsa diğer yabancıyı hangi mevkiye alırlar acaba,sanki Burak da gelirse sol kanada transfer yapılır gibi,benim hala Nene umudum var.

psvden kovulan ve 1milyon euroya satılan amrabat ı "kayseri" gibi bir takımdan bu paralara almak hiçbir mantıkla açıklanamaz. yazık ..

Hayırlı olsun Amrabat. Muradına erdi adam :)

Biraz fazla verdik ama Hurma'nın dizlerinin üstüne çöküp tövbe ettirmek güzel :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt