Amrabat Transferi Olumsuz Sonuçlandı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat Transferi Olumsuz Sonuçlandı

Cevap: Amrabat Transferi Olumsuz Sonuçlandı!

İnşallah Assaidi dediğiniz kadar iyi topçudur sonu Giovani Dos Santos gibi olmaz umarım

Amrabat'ı , Shaqiri'yi alamadık diye yüzsüz olduk vah vah :( 107 yıllık camina burası bilmem farkında mısın?

Bu kaçıncı hüsranla biten transfer girişimi sen bunun farkındamısın?

Milletin ağzına sakız oluyoruz gs almış diyorlar anladın sen onu !! Buda insana dokunuyor beceremiyorsan bildirme kapa mapa rezil olma en azından...

107 yıllık camia amrabatı alamıyorsa boşverin gitsin transferi ş.liginde başarıyı filan...

Bugünkü kap bildirisinin ve geçen gün Hurmayla yapılan görüşmenin neden yapıldığı anlamamak için salak olmak lazım..Amrabat olayı yüzünden Galatasaray ı her türlü baskı altına almaya çalışan,her gün art niyetli açıklama yapıp gündeme gelen,şike sürecinden dolayı kudurmuş,Galatasaray ı nasıl zedelesek diye düşünen zihniyet 3 saatlik operasyonla susturulmuştur.

Yönetim in elbet hataları vardır.Ancak şu kap yüzünden yönetime sallamak nasıl bir düşüncedir? Bugün yapılmış ustaca hamleyi göremeyenler ya da anlamak istemeyenler var.

Bundan sonra ipler bizim elimizde.Kayserispor artık köşeye sıkıştı.Bu olay onları yıpratır.Hele kap a bildirdi ama alamadı muhabbeti yapıp,kendini tatmin etme çabasında olar rakip takım taraftarlarını görünce neşem daha da arttı.Ne kadar küçük olduklarını görüyo musunuz? Biz oyuncuyu kapa bildirdik alamadık ühühü ağlayanlar var forumda..Bi şeyler derimde ortalık karışmasın.

sizi anlamiyorum siz isin aslini cözemediniz herhalde ulan madem alamicaksin ne diye kap'a bildirim yaparsin bu kac oldu gecen seneden hic ders cikarmamis yönetim belli... resmen rezil olduk yine milletin agzina düstük...

Ben bu transferi çok istiyordum yalnız daha fazla uzatmayalım 5 'e satamaz bu salak Kayseri bundan sonra [fenerin uşağı okul çocukları]

Amrabat Fifa'dan bonservisini falan alamaz. Hatta antremana çıkmaz takım kampına katılmazsa Ortega gibi gider ceza yer.

Fifa neye göre bonservis belirleyecek? Saçma olmuş teori. Kayseri satmak zorunda değil. 4,5 yıllık kontratı var. Ribery gibi parasını almasa tamam derim, parasını duzenli ödüyorsa Kayseri, Amrabat haksız konuma düşer.

İyi vallaha o zaman isteyen oyuncu Fifa'ya gitsin bonservisini alsın Portolu oyuncular salak mı?

Amrabat, eger kayseri'nin herhangi bir ihmali, kusuru yoksa sabahtan akşama tepinse Fifa'dan hiçbir şey alamaz. Yapmasaydın o kadar uzun kontrat, ya da serbest kalma bedeli koysaydın.

Amrabat olmuyorsa olmuyor topçu mu yok! Terim'in dar database'inde yoksa guvendiği biriyle oturup maç izlesin Bodrumda tatil yapacagına...

Cok enteresan,amrabat ile gorusmelere baslandiginda , vizyondan,clden bahsediyorduk,transfer olmayinca tuh camiaya oldu. Ilginc.

HTC Incredible S cihazımdan gönderildi

Resmi görüşmeler yapıldığını ispat etmek için bu bildirimlerin yapıldığı çok açık. Amrabat olayı burada bitmez. Bonservisini alıp gelirse şaşırmam.

Tursusunu kursun, nufusuna gecirsin Hurma. Cok sevindim, o kadar para verecegiz diye korkuyordum.

üzüldüm neyse amrabatı alacağımıza yıldız bi oyuncu alırız mevkisi önemli değil kulübede otursa bile taraftar mutlu olsun o yeter

Üst Alt