Anadolu Kulüplerine Tepki ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anadolu Kulüplerine Tepki !

Cevap: Anadolu Kulüplerine Tepki !

Bu kadar çok seçenek varken gidip şikecilerin sözcülüğünü yyapanlarla muhattap olmaya gerek yok.

Arkadaş üşenmemiş bu isimleri listelemiş.. Yöneticilerimiz de biraz çaba göstersin. Her sene 1- 2 futbolcu gündeme geliyor 3 sezon bıkmadan usanmadan onları almak için uğaş veriyorlar. Sanki dünyada futbolcu kalmadı ...

Eyvallah kardeşim:) ki bu daha hiç bişey. bunlar almanyada oynayanlar. hollanda belçika fransa isviçre de oynayanlarda var.

geliyosunuz burda saçma sapan örnekler veriyosunuz. barış serkan 3.ligden. suat usta hollandada kaç resmi maça çıkmış bilmiyorum bile. berkantta tutmamış. ben size hagi popescu dan sonra tutmayan bir yığın saçma sapan rumen sayarım. bir yığın tutmayan brezilyalı sayarım. 2-3tanesi tutmuyo diye gurbetçiler bizde tutmuyo demek saçmalıktır. ayrıca o saydığınız isimlerin zamanında almanya futboluda düşüşteydi. kendi içlerinde başlattıkları altyapı harekatıyla bu seviyelere geldi. şimdi orda yetişen türkler çok iyi altyapı eğitimi alıyolar. scout ekibini kuracaksın iyilerini seçip getireceksin. anadolu klüplerine muhtaç kalmıyacaksın. bence. ama size sanırım kazık yemek tatlı geliyor. ayrıca o saydığınız isimlerden hangisine yüksek miktar para verdikki. yani zararmı ettik? ne kar ne zarar. alırsın. tutmassa gönderirsin. alperi aldın tutmadın 10m euro yu nerene sokacan?

Aynen renktaş serkan çalık, barış kaça geldi hatırlamıyorum bile bedava sayılırlar. denedik tutmadı ama zarar etmedik sonuçta.

Bank Asyada '' Galatasaray B '' adında bi rezerv takımı kurucaksın , başınada Tugayı geçireceksin , 17-18-19 yaşındaki tüm yıldız adaylarını toplucaksın yetiştirme bedeli karşılığında ( Cem Sultan - Kayseri ) , sonra bak bakalım anadoluda klüb mü kalıo

Bank Asyada '' Galatasaray B '' adında bi rezerv takımı kurucaksın , başınada Tugayı geçireceksin , 17-18-19 yaşındaki tüm yıldız adaylarını toplucaksın yetiştirme bedeli karşılığında ( Cem Sultan - Kayseri ) , sonra bak bakalım anadoluda klüb mü kalıo

A2 varya ,neden oradan kimse cikmiyor

Bakın arkadaşlar bu işler sadece Anadolu kulüplerinin piyasayı yükseltme,büyük kulüpleri yolunacak kaz olarak görülmesi olarak açıklanması yetersizdir.Türk futbolunda çoook uzun süredir, çeteler vardır bu çetelerin kontrolünde olan kulüpler ve federasyonlar vardır ve buralarda çalışan bir çok menajer,kulüpbaşkanı vs. bu çetelerle direkt yada dolaylı yoldan bağlantı hallinde olmuşlardır.

Bu söz konusu çetenin yönetiminde bizim en büyük rakibimiz olan FB başkanı var görülüyor.Bu ortamda GALATASARAY ın istediği oyuncuyu yerli piyasasında bulamaması,bulsada alamaması normaldir.S.Hurma efendi ve H.Ünal gibi adamların yaptığı açıklamalar, oyuncularının fiyatını açıklamaktan çok bu illegal organlara şirin görünme ve sadakatlarini gösterme çabalarıdır.

Bu şike ve çetesi küçük bir olay gibi görülsede, milyar dolarlık bir sektörde büyük bir vurgun çalışmasıdır.Bu işin içinde medya,mafya,menajer,kulüp başkanları,federasyon yetkilileri,siyasiler,spor adamları ve daha bir sürü katılım mevcuttur.

bazı anadolu klublerini şu şike davası süreci sonunda görmek istiyorum enayi müşterileri düştükten sonra görelim birde hallerini

murat_bereket Murat Bereket

"GS'ın şikeye karşı dik duruşu Türkiye içinden transfer yapmasında en buyuk engel, Kayseri, Eskisehir gibi kulup yonetimleri senelerdir Aziz

murat_bereket Murat Bereket

Yıldırım'ın emrinde" sevdiğim bir abimin yorumu, sizce haksız mı? Ambramat konusu, Alper Potuk bence kanıtları

Ereni istediğim kadar kimseyi istemedim .

Çok süper bi futbolcu .

Ordan alınabilicek diğer isimler ;

Atilla , Tunay , Gökhan , Malik , Cüneyt , Tolga , Ömer

bazı anadolu klublerini şu şike davası süreci sonunda görmek istiyorum enayi müşterileri düştükten sonra görelim birde hallerini

bu klüpler birliğinin 58. maddeyi değiştirmek istemeleri var ya sırf bu yüzden şikeci müşterileri düşünce kime satcaklar 1-2 milyonluk oyuncularını 9-10 milyona, bize terim varken zaten satamazlar yoksa trbzonamı hiç sanmıyorum, belki bjk ye onlarda da borçlar gırtlağa dayandı..gtti paracıklar diye kurtarmaya çalışıyolar şikecileri, hepsi azizin uşağı bunlar..

Güzel mantık.Bir kere çekirdeği oluşturdun mu zaten yerliye ihtiyaç duymazsın.Bu sefillerin de nefesini çekmek zournda kalmazsın.Misal Ömer, Gökhan, Tolga şu aşamada Türkiye'deki yerlilerden daha kolay alınabilecek oyuncular.Bu elemanlardan çekirdeği kurduk mu zaten yabancıyı dışardan hallederiz.

Adamlar haksiz degil bence..

Alper'e 10 milyon istemek fazla abarti ancak 6-7 milyon gayet normal bence...

Bügün Arsenal gelse dese Semih Kaya'yi istiyoruz diye.. biz ne deriz? 10 milyon deriz en asaga.

Oysa Semih daha 1 sezon bile oynamadi devamli..

Üst Alt