Andre Ayew Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Andre Ayew Resmen Fenerbahçe'de

Sanmıyorum renktaş

Çünkü Şahenk'in finansal durumu oldukça kötü

En son jetini, yatını satılığa çıkarmıştı

Bankalara yapılandırma için başvurmuştu

Diğer fb'li isimlerde Ülker olsun, Acun olsun ciddi kriz içerisinde diye biliyorum
Ülkerinki biraz bilinçli de Doğuş'un Türkiye ayağı çöküşte evet. Basketbola nasıl bu kadar para aktardılar bu şartlarda orası da ayrı mallık.

Acun kriz içerisinde değil.

Nihat Özdemir dışında pek durumu parlak kişi yok ama.

Bu arada Swansea'da Jordan ile ikisi ikili forvet gibi oynadılar çoğu maçta. 4-3-3 sol açığında belki kullanılabilir ama son dönemde daha çok forvet oynadı.

Valbuena ve Aatıf da var zaten sol için.

Bu arada Swansea'da Jordan ile ikisi ikili forvet gibi oynadılar çoğu maçta. 4-3-3 sol açığında belki kullanılabilir ama son dönemde daha çok forvet oynadı.
Les gibi Nani Krasic Feghouli Negredo Soldado kokusu var bu adamda.

Millet sanıyor ki 3 - 5 mac oynayıp eski haline dönecek her oyuncu. Böyle bir dünya yok. Sakatlık, uzun süre oynayamama vs gibi durumlardan sonra bazı oyuncular sıttin sene geçse eski haline dönemeyebiliyor. 1 senesi kayıp Feghouli bile burda kıçını kaldıramadı ki öyle ağır bı sakatlık da yaşamadı. Bu tür maaslarla riske girilecek oyuncu değil bana göre Ayew.
Ne bileyim Wesley gibi world class biri olur ok de, 2 senedir doğru düzgün top oynamamış en fazla top class bı oyuncu için ödenecek bu maaş mallık bence.

Les gibi Nani Krasic Feghouli Negredo Soldado kokusu var bu adamda.

Millet sanıyor ki 3 - 5 mac oynayıp eski haline dönecek her oyuncu. Böyle bir dünya yok. Sakatlık, uzun süre oynayamama vs gibi durumlardan sonra bazı oyuncular sıttin sene geçse eski haline dönemeyebiliyor. 1 senesi kayıp Feghouli bile burda kıçını kaldıramadı ki öyle ağır bı sakatlık da yaşamadı. Bu tür maaslarla riske girilecek oyuncu değil bana göre Ayew.
Ne bileyim Wesley gibi world class biri olur ok de, 2 senedir doğru düzgün top oynamamış en fazla top class bı oyuncu için ödenecek bu maaş mallık bence.
Nani fena oynamadı aslında, para da kazandırdı.

Evet 5 milyon euro maliyeti var ve yüksek bir bedel.

Volkan
Isla Skrtel Neustädter Hasan
Barış Josef Elif
Ayew Giuliano Valbuena

Kameni
Şener Topal Yiğithan İsmail
Ferdi Ozan Ekici
Dirar Soldado Alper

+Berke, Salih.​

Sanmıyorum renktaş

Çünkü Şahenk'in finansal durumu oldukça kötü

En son jetini, yatını satılığa çıkarmıştı

Bankalara yapılandırma için başvurmuştu

Diğer fb'li isimlerde Ülker olsun, Acun olsun ciddi kriz içerisinde diye biliyorum
Ülker,acıbadem, doğuş zorda ama acunun ne gibi sorunu var ki? Hatta tv8'deki hisselerini ferit şahenk acuna satıyormuş %100 hisseye sahip olacakmış? Var mı bir duyumun üstat?

Az önce sözlükte denk geldiğim bir iddia..

"Alıntıdı"
  • kemal can tekin isimli bir fifa menejerinin iddiasına göre andre ayew transferinde yaşananlar:

bu arkadaş commoli'yi arayıp ayew'i 2.5 m euro maaş + 1.5 m euro kiralama bedeliyle teklif etmiş ve 100 bin euro komisyon istemiş, ben ayew'in arkadaşıyım kolayca hallederim demiş. comolli ise bu arkadaşa yok kardeşim ilgilenmiyoruz diye cevap vermiş, ardından ortağı olduğu ingiliz menejerlik şirketiyle işi 3.2 m euro maaş + 1.5 m kiralama + 500 bin euro komisyon üzerinden bağlamış.

Üst Alt