Andre Ayew Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Andre Ayew Resmen Fenerbahçe'de

şampiyonun temmuzda belli olduğuna ilk kez tanıklık ediyorum şahsen

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Lan siz gram akillanmazsiniz nani rvp geldiginde buralar aglama duvarina donmustu kim gotiruyormus tek adamla ligi ustelik ne verecegi muamma.. feghoulinin la liga performansina baksak icinden gecerdi bu ligin..

kuş transferi güzelleme timi... fenerden bi halt olmaz bu sene, geçiniz.
transfer olarak iyi transfer fakat abartmaya da gerek yok

Umarım ikinci bir anelka olmaz.
Geçen seneki performansından öteye gidememesi dileğiyle.

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

Lan siz gram akillanmazsiniz nani rvp geldiginde buralar aglama duvarina donmustu kim gotiruyormus tek adamla ligi ustelik ne verecegi muamma.. feghoulinin la liga performansina baksak icinden gecerdi bu ligin..
Aynen katılıyorum ben transferle alay etmeye geldim baya beğenen var :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: Adamlarda bonservise verecek para kalmamış bu arada bu dandik adama totalde 25 trilyon bağlamışlar daha iyi transfer diyorlar :)

İkinci yarı 2-3 Swansea maçına denk gelmiştim ve hepsinde bok gibi oynamıştı.

Burada toparlar belki ama son durumu iyi değildi. Umarım hazırlık kampı yemeden geliyordur.

Bu arada Meireles ile Krasic'in geldiği günü hatırlıyorum bu heriflerden cacık olmaz dedik diye denilmedik laf kalmamıştı. Gelinen noktada 30 milyon euroya patladı bu adamlar.

Her kariyerli oyuncu iyi çıksa bugün kulüplerin hayvan gibi borcu olmazdı. 2 yıldır sürüncemede olan adamın futbola dönmesi kolay değil, 2014te izleyip bu kadar övmeyin.

Kuyt gibi 1 oyuncu gelse eyv kesin iş yapar derdim ama Afrikalı oyuncular salınca kolay toparlayamıyor.

Ne verceği hiç belli olmayan, 2 senedir top oynamayan adama bir sene de 3,2 M€ , (ki buna daha muhtemelen maç başları primler vs de girecektir) maaş klübünede 1,5M€ ödemek mi iyi transfer?

İhtiyaçları olan oyuncu tipiydi. Ceza sahasında etkili, son vuruşları iyi, güçlü ve savaşçı oyuncu tipi. Valbuena, Giuliano, Dirar, Barış Alıcı, Mehmet Ekici, Aatıf, Alper Potuk gibi daha çok ceza sahası dışında oynayan oyun kurmaya çalışan oyuncularla 4-3-3 oynanmazdı. İşi bitirici, son vuruşlarda etkisi olan oyuncular gerekiyordu. Fenerbahçe'nin son senelerdeki ve bunun yansıması Feyenoord hazırlık maçını düşünüyorum. İstekli, öne doğru oynamaya çalışan ama ceza sahasında etkisiz oyun tarzları vardı. Bu ihtiyacı karşılayabilecek oyun yapısı var Ayew'in. Geçen seneye göre daha güçlü bir Fenerbahçe görürüz bu sene.

Son düzenleme:

Kesinlikle haklısınız. Katılıyorum. Ama teknik direktör ve başkan değişimi biraz kuşkuya düşürüyor beni. Artık takımın başında futbol katili Aykut Kocaman yok. Kulübün başında da her şeye karışan bir başkan yok! Tek beklentimiz Cocu'nun uyum sağlayamaması. Yoksa Fenerbahçe bu kadroyla arkasındaki seyirci gücüyle şampiyonluğu zorlayacaktır. Bu sene kolay olmayacak!

Yapılan çoğu yorum 2-3 sene önceki ayewi anlatıyor feghoulide benzer şeyleri yaşadık işte futbolcunun son yılı çok çok önemli ayew bilidğin vasattı geçen sene..Hatta ben kardeşini daha çok beğenirim..O bildiğimiz ayew olsa Türkiyede ne işi olurdu

Yapılan çoğu yorum 2-3 sene önceki ayewi anlatıyor feghoulide benzer şeyleri yaşadık işte futbolcunun son yılı çok çok önemli ayew bilidğin vasattı geçen sene..Hatta ben kardeşini daha çok beğenirim..O bildiğimiz ayew olsa Türkiyede ne işi olurdu

Aynen oyle.

Rvp geldiginde buralar yandik bittik diyenlerle doluydu. Ben son yil rvp yi seyretmis ve bitik oldugunu gormustum.

Rvp fenere giren en buyuk kazik olacak demistim. Herkes dalga gecmisti. Sonuc ortada.

Bizim transferler kaderimizi belirler. 4,8,10 numara alirsak ilk 11 icin sampiyon oluruz.

Bu yil fb den ziyade ibb den çekiniyorum. Fb ve bjk 3.luk icin yarisir.

Böyle bir yokluk içinde böyle bir oyuncuyu bu yaşta almak akıl almaz birşey gerçekten bunun arkasında birşeyler var daha dün başkanları çıkıp hacizler geliyor kapımıza bankalarimzda 1 kuruş yok demişti hayret gerçekten büyük ihtimal Ferit Şahenk veya Acun'un hediyesi

Sanmıyorum renktaş

Çünkü Şahenk'in finansal durumu oldukça kötü

En son jetini, yatını satılığa çıkarmıştı

Bankalara yapılandırma için başvurmuştu

Diğer fb'li isimlerde Ülker olsun, Acun olsun ciddi kriz içerisinde diye biliyorum

Üst Alt