Andre Dos Santos ve Cristian Oliveira Fenerbahçe'de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Andre Dos Santos ve Cristian Oliveira Fenerbahçe'de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Andre Dos Santos ve Cristian Oliveıra Fenerbahçe'de..

2 büyük transfer resmi sitelerinde başlık . .

İşte bu yüzden eziksiniz .

parayla rezil olmak sözünün karsılıgı:)

madem isimsiz cisimsiz adam alıcaksınız bari genc alında tutarsa bişeyler kazanırsınız akıl yokki kus beyinliler:D

Bu fener son 2 sezon berbat transferler yapıyor.Bomba diye getirdikleri oyuncular bunlarsa bizim getirdiğimiz ve getireceğimiz oyunculara ne denir düşünemiyorum.

26 yaşında ikiside Dos santos biraz iyi oyuncu ama abartılacak bir oyun değil

Oliveira tam bir bomba işte.Yukarda arkadaş belirtmiş 9 maça çıkmış geçen sene birde 26 yaşında bu adam yuhh :) amaçları ne acaba bu fenerin saçma transfer politikaları :) umarım hep böyle devam ederler.Birde fazla para verdilerse çok gülerim.

Christian Oliveira 26 yaşını bitirmiş 27 'ye merdiven dayamış, fb tv önümüzdeki senelerde Brezilya Milli Takımında oynayabilecek gelecekde diyor:D

Çok etkili yan pasları varmış, yanları kuvvetliymiş:D

Andrea Dos Santos konfederasyon kupasında benim de çok dikkatimi çekmişti bence çok iyi bir transfer,cristian oliveira'yı ben de sizin gibi ilk defa duyuyorum.

Bunlara en güzel cevap

b-378630-nonda_%C3%BCniforma.jpg

keitayı yazmıyorum bile:)

Andre Santos benim bildiğim defansın solunda oynuyor ve bence iyi bir transfer tabi sol açık diye almadılarsa.Cristian Oliveira'yı pek tanımıyorum.Açıkçası takımın en önemli bölgesine daha önemli bir transfer yapabilirlerdi.Santos için ne kadar verdiler acaba?

Cristian şu ana kadar milli takıma seçilmemiş ama yakın zamanda seçilecekmiş.. Eli kulağındaymış.. Fb tv'de ki adam söyledi.. Ona da "Rijkaard'ı bizde getirirdik.." diyen adam söylemiş.. Adam Dunga'yı falan tanıyor galiba..:D:D

O sol bek iyi olsa çoktan Avrupaya transfer olurdu.26 yaşında hala Brezilyada oynayan adamdan fayda gelmez en azından bizim ülkede gelmez

Brezilyalılar iyi tokatladı, fener olmasa nerden geçinecekler. Brezilya ekonomisinin yarısını fenere kitledikleri adamlardan kazandıkları para oluşturuyor.:D:D:D

Andre Santos benim bildiğim defansın solunda oynuyor ve bence iyi bir transfer tabi sol açık diye almadılarsa.Cristian Oliveira'yı pek tanımıyorum.Açıkçası takımın en önemli bölgesine daha önemli bir transfer yapabilirlerdi.Santos için ne kadar verdiler acaba?

Allah'ını seversen bu mu büyük transfer? :D

Adam'ın hayatında 1 cümle yazı var! :D

https://en.wikipedia.org/wiki/André_dos_Santos_Oliveira

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt