Andre Dos Santos ve Cristian Oliveira Fenerbahçe'de - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Andre Dos Santos ve Cristian Oliveira Fenerbahçe'de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Andre Dos Santos ve Cristian Oliveıra Fenerbahçe'de..

Memnun olmamışa benziyorsun? :063: :cool:

Tabii ki memnun olmadım, Fener'in değil hiçbir Türk takımı kötü transfer yapsın istemem. Bu lig bizim ligimiz. Galatasaray'ın bulunduğu lig. Böyle kötü oyuncular geldikçe ne yabancı ülkelerde bu lig yayınlanır ne de diğer ünlü yabancılar gelmek istemez. Hiç yoktan gerçek Dos Santos ve Oliviera gelmiş zannederler şimdi de yabancı basın.

O adam Hernanes'ti arkadaşım..:) Andre Santos'un kendisi Milan'ı istiyordu.. Milan onu değil.. Juve'nin istediği söyleniyordu ama çok ciddi değil.. Amma sıkıyor bu fenerliler be..:D

Transfermarkt'de yaziyor, Inter milan bu sene tam 6 milyon teklif etmis. Ve bu sene Ac Milan'da istemis.

Andre Santos ve Cristian iyi futbolcular, ikisine toplam 10 milyon'a yakin para vermislerdir.

Andre Santos için 6-7 milyon euro gibi bir fiyat okumuştum bir yerde.. Vermişlerdir o parayı.. Daha fazlada olabilir.. Adam Konfederasyon Kupası'nda oynadı ya..:D

Gece gece beni güldürdü bu f5 yine ya::D adamlarda b.. gibi para var aldıkları adamlara bak:D bu adamlardan bi cacık olmaz:D

Tahminim Andre Santos 'a 1 milyon € 'ya, diğer elemanı da besleme olarak almışlardır:p

Aziz Yıldırım futbolcuları karıstırmıs Ricardo Oliveira yerine Cristian Oliveıra , Giovanni Dos Santos yerine Andre Dos Santos'u almış olmasın hahhaha :D

Transfermarkt'de yaziyor, Inter milan bu sene tam 6 milyon teklif etmis. Ve bu sene Ac Milan'da istemis.

Ona bakarsan sabri anderleth e gdiyodu....(hemde bigliayla takas olcaktı o siteye göre) sitenin haberlerini okuken gösterdikleri kaynaklara dikkat etmek gerekir...

hahahahahahah

puahahaha

zuahahahha

adamlar transferi kapattiilar artik.

boyle gucsuz adamlar bizim ligimizde hicbirsey yapamaz.

niye brezilya?

zor demi lyondan oyuncuyu ikna etmek veya liverpooldan veya dunyanin en vizyon sahibi td sini getirmek.

hep kolay, hep kolay, taraftari kandiriris azize ama gercek herzaman ortadadir.

Adnan baskan gibi olamayacaksin

Galatasaray olamayacaksin

ezilmeye MAHKUMSUNUZ.

yabancilara bakin, edu:brezilyadan gelme, alex: brezilyadan gelme, bilica: sivas, yeni iki brezilyali, guiza:mallorcadan, deivid:portekiz sporting

bizim takima bakin

leo franco: a.madrid

tobias: isvec kaptani

kewell: liverpool

baros: lyon ve ceklerin maradonasi

keita: lyon

nonda: as roma

rijkaard dunyanin en vizyon sahibi antrenoru ve takimi GALATASARAY

buyuksun adnan baba

Brezilya'nın sol bekinde Ashley Cole'mu , yoksa Patrice Evra'mı var? :rolleyes:

Sadece orada dünyanın en iyi sol bekleri yok diyemi sıradan yada kötü oyuncu oluyor.Çok mantıksız bir yaklaşım bence.Sonuçta izlediysen kötü bir oyuncu olmadığını anlamışsındır.Gereksiz bir tartışmaya girmeye gerek yok.Sadece tanındık biri olmadığı için olumsuz yorumluyorsun.

Zaten fener hep Milan 'ın, Juve 'nin elinden topçuları kapıyor. Aşkolsun onlara. Lugano 'yu da Real Madrid 'in elinden kapmışlardı ki Lugano bu topçulardan 10 gömlek üstün. Hani nerde Lugano şimdi?

Sadece orada dünyanın en iyi sol bekleri yok diyemi sıradan yada kötü oyuncu oluyor.Çok mantıksız bir yaklaşım bence.Sonuçta izlediysen kötü bir oyuncu olmadığını anlamışsındır.Gereksiz bir tartışmaya girmeye gerek yok.Sadece tanındık biri olmadığı için olumsuz yorumluyorsun.

hehe tamam :rolleyes:

Tamam ALLAH var yani Dos Santos kotu bir futbolcu degil. Fakat demin fb tv de gordum ve cok abarttilar yine. Dos Santos milli takimin en iyi oyuncularindanmisda mismis. Eger oyle olsaydi ( eyy fbliler ) Dunga onun yerine sag bekte oynayan Alvesi koymazdi demi:))

Diger oyuncuyu bilmiyorum. fb yonetimi bunlara en az 20 milyon vermistir bence..

Andre Santos çok iyi bir transfer, çok pahalıdır bence bonservisi. Barça Maxwell'i almasa büyük ihtimalle onu alacaktı, Filipe'yi vermiyorlardı çünkü. 8/9 milyon € teklifi vardı Barça'nın.

Onun dışında Milan, Juve, Inter hepsi ayrı ayrı ilgilendi kendisiyle. İtalyan medyasından teyid edebilirsiniz.

9 saat öncesinin haberi, Santos'un menajeri İtalya'ya uçmuş, Milan'a transferini konuşmak için. Corinthias başkanının 20 milyon €'dan aşağıya satmam sözü ilginç.

https://goal.com/en/news/11/transfe...ns-defender-andre-santos-agent-flies-to-italy

Cristian'ı ise açıkçası çok fazla tanımıyorum fakat SporMax'te zaman zaman denk gelmişti gözüme. Attığı uzaktan golleri ise demin FB TV'de farkettim, Aurelio'ya çok benziyor tarzı. Aurelio Türkiye'ye geldiğinde forvete yakın oynuyordu, Cristian direkt ön libero olarak geliyor, bu belki bir avantaj.

Frikik golü de var, uzaktan her türlü golü var adamın. İlginç.

Daum Alex, Nobre, Luciano ile geçmişte çok başarılı olmuştu, Nobre ve Luciano gibi kapasitesi nispeten düşük oyunculardan iyi verim alabilmişti.

----------Volkan-------

----Bilica--------Bekir---

Gökhan--------------Carlos

---------Cristian

-M. Topuz-Emre B.-A. Santos

--------Alex De Souza

-----------Güiza

------------Semih

Uğur Boral---Deivid---Özer H.

-------Selçuk----Deniz

Vederson-------------Ali Bilgin

--------Edu D.----Önder

-------------Volkan

Bundan sonraki iş Daum'a kalmış. 7 Brezilya'lısı var, Vederson ile 8. Bence iyi bir kadroları var, merak ettiğim nokta Andre Santos'un bonservisi.

Çok çok şaşırdım çünkü o transfere. Bu kadar göz önünde olan, herkes ile adı çıkan bir adamı bir anda FB'ye getirdik demek ciddi bir fatura çıkarmıştır bence. Keita da bir anda patladı ama onun peşinde bu kadar büyük takımlar yoktu.

Ezikler "Cakma Keita" veya "Cakma Cisse" Diye Laf Ediyorlardi,

Alin Size Cakmanin Krali!!!

"CAKMA OLIVEIRA":2aloh1::2aloh1::2aloh1:

toplam ne kadar para verdiler bu adamlara bilmiyorum ama az önce ntvsporda Christian için W.Bremen 6 milyon euroluk teklifte bulunmuştu Fenerbahçe aldı filan dediler. Sanırsam bu kuşlar , 2 brezilyalı için min. 10 m. euro harcamıştır, belkide daha fazla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt