Andre Dos Santos ve Cristian Oliveira Fenerbahçe'de - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Andre Dos Santos ve Cristian Oliveira Fenerbahçe'de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Andre Dos Santos ve Cristian Oliveıra Fenerbahçe'de..

Bu arada Fener iyi bir kadro kurdu, ama defansta bizim gibi problemleri var.

arsene wenger diyorum

1 brezilyali yarar

2.si zarar

yanlis yazdiysam duzeltirmisiniz

Poulsen ve Robben' i bekliyorlardı. 1 Maldonado 1 tane de Josico aldılar. :D

Aaaa bunu yazmazsam olmaz.

Şimdi bu sitenin eski admini gelecek buraya ve diyecek ki Fener harika transfer yaptı. Keita' dan daha iyi bunlar. Aziz Yıldırım büyük adam.

Yazmadı demeyin. Oğuz Serdar buraya gelecektir ve buna benzer şeyleri yazacaktır. Demedi demeyin :D

Dedi bile :D

Şimdi bu sitenin eski admini gelecek buraya ve diyecek ki Fener harika transfer yaptı. Keita' dan daha iyi bunlar. Aziz Yıldırım büyük adam.

Yazmadı demeyin. Oğuz Serdar buraya gelecektir ve buna benzer şeyleri yazacaktır. Demedi demeyin :D
Dedi zaten:asd:

Abi geç kaldın yaptı iki yorum zaten

Sevilla başkanı 32 mlyn euroya alvesin ayakkbısını satarm dedi 35 e hepsinin sattı..serbest piyasa bu arkadaşım...

Ahahah bu benim yorumum ama. :D

Ayrıca Baros 50 gol atsın, malesef geçen seneki gibi bir düzende hiçbir işe yaramaz. 2008'de, Hakan - Ümit - Nonda 12'şer gol atmıştı ligde ve şampiyonluğun anahtarı buydu.

Man United son 3 senedir şampiyon oluyor, kaç tane oyuncusu 10+ gol atmış buna bir bakın isterseniz. Ya da gerek yok, Barça'ya bakın bu sene kaç oyuncu 10 golü geçmiş.

Takım düzeni geçen seneki gibiyken, Baros da gol atmazsa Galatasaray'ın ilk 10'a bile giremeyen bir takım olacağını biliyorsunuzdur umarım. Güiza da, Zafer Biryol da 30'a yakın gol atmışlar, Konya ve Mallorca'da ama bu şampiyonluğa yetmemiş tabi ki.

Ben Baros'un çok gol atamayacağını söyledim evet. Ama Ümit Karan gibi son senelerinde 20 gol ortalamaya yakın oynayan bir oyuncunun ligde SIFIR gol atacağını bilemezdim.

Başarı, şampiyonluk çok sayıda oyuncunun katkısından, çok sayıda oyuncunun istatistiklerinin parlamasından geçer.

Hakan Şükür de Gerets'in son senesi 06/07'de ligin en çok gol pozisyouna giren oyuncusu olmasına rağmen, sadece 4 gol atabilmişti 30 maçta.

Tüm sorunlar, Inamoto'lar bir yana, basitçe buydu aslında Galatasaray'ın şampiyon olamayışının nedeni o sene. :rolleyes:

2008-08-28_josico446.jpg

:f68.gif::f68.gif:

Andre Santos çok iyi bir transfer, çok pahalıdır bence bonservisi. Barça Maxwell'i almasa büyük ihtimalle onu alacaktı, Filipe'yi vermiyorlardı çünkü. 8/9 milyon € teklifi vardı Barça'nın.

Onun dışında Milan, Juve, Inter hepsi ayrı ayrı ilgilendi kendisiyle. İtalyan medyasından teyid edebilirsiniz.

9 saat öncesinin haberi, Santos'un menajeri İtalya'ya uçmuş, Milan'a transferini konuşmak için. Corinthias başkanının 20 milyon €'dan aşağıya satmam sözü ilginç.

https://goal.com/en/news/11/transfe...ns-defender-andre-santos-agent-flies-to-italy

Cristian'ı ise açıkçası çok fazla tanımıyorum fakat SporMax'te zaman zaman denk gelmişti gözüme. Attığı uzaktan golleri ise demin FB TV'de farkettim, Aurelio'ya çok benziyor tarzı. Aurelio Türkiye'ye geldiğinde forvete yakın oynuyordu, Cristian direkt ön libero olarak geliyor, bu belki bir avantaj.

Frikik golü de var, uzaktan her türlü golü var adamın. İlginç.

Daum Alex, Nobre, Luciano ile geçmişte çok başarılı olmuştu, Nobre ve Luciano gibi kapasitesi nispeten düşük oyunculardan iyi verim alabilmişti.

----------Volkan-------

----Bilica--------Bekir---

Gökhan--------------Carlos

---------Cristian

-M. Topuz-Emre B.-A. Santos

--------Alex De Souza

-----------Güiza

------------Semih

Uğur Boral---Deivid---Özer H.

-------Selçuk----Deniz

Vederson-------------Ali Bilgin

--------Edu D.----Önder

-------------Volkan

Bundan sonraki iş Daum'a kalmış. 7 Brezilya'lısı var, Vederson ile 8. Bence iyi bir kadroları var, merak ettiğim nokta Andre Santos'un bonservisi.

Çok çok şaşırdım çünkü o transfere. Bu kadar göz önünde olan, herkes ile adı çıkan bir adamı bir anda FB'ye getirdik demek ciddi bir fatura çıkarmıştır bence. Keita da bir anda patladı ama onun peşinde bu kadar büyük takımlar yoktu.

Ben 6 milyon euro gibi bir ücrete Juventus'a gitmek üzere olduğunu sanıyordum. Sanmıyorum ki 20 milyon euro veya ona yaklaşan bir para ödensin.

Fenerbahçe'nin hazırlık maçlarını takip etmedim ama bir arkadaşım bana Daum'un 4-3-3 denediğinden bahsetmişti. Kadrolarına bakınca uygun oyuncularıda var aslında.

--------------------Volkan---------------------

Gökhan-------Bilica--------Bekir---------R.Carlos

------------------Cristian O.--------------------

---------M.Topuz-------------Emre B-----------

Kazım------------------------------A. Dos Santos

---------------------Güiza----------------------

Böyle bir kadro oluşturulabildiği Alex, Deivid, Özer, Semih gibi çok çok iyi bir benche de sahip oluyorlar. Transferi eğer kapatmadılarsa, stopere de takviye yaparak gayet iyi bir kadro oluştumuş olurlar.

Yahu hakikaten bu Fener 3 şampiyonluk hedefleri için 3-4 sene önceki Daum'un kadrosu gibi bir şey yapmaya çalışıyor herhalde.

Ahahah bu benim yorumum ama. :D

Ayrıca Baros 50 gol atsın, malesef geçen seneki gibi bir düzende hiçbir işe yaramaz. 2008'de, Hakan - Ümit - Nonda 12'şer gol atmıştı ligde ve şampiyonluğun anahtarı buydu.

Man United son 3 senedir şampiyon oluyor, kaç tane oyuncusu 10+ gol atmış buna bir bakın isterseniz. Ya da gerek yok, Barça'ya bakın bu sene kaç oyuncu 10 golü geçmiş.

Takım düzeni geçen seneki gibiyken, Baros da gol atmazsa Galatasaray'ın ilk 10'a bile giremeyen bir takım olacağını biliyorsunuzdur umarım. Güiza da, Zafer Biryol da 30'a yakın gol atmışlar, Konya ve Mallorca'da ama bu şampiyonluğa yetmemiş tabi ki.

Ben Baros'un çok gol atamayacağını söyledim evet. Ama Ümit Karan gibi son senelerinde 20 gol ortalamaya yakın oynayan bir oyuncunun ligde SIFIR gol atacağını bilemezdim.

Başarı, şampiyonluk çok sayıda oyuncunun katkısından, çok sayıda oyuncunun istatistiklerinin parlamasından geçer.

Hakan Şükür de Gerets'in son senesi 06/07'de ligin en çok gol pozisyouna giren oyuncusu olmasına rağmen, sadece 4 gol atabilmişti 30 maçta.

Tüm sorunlar, Inamoto'lar bir yana, basitçe buydu aslında Galatasaray'ın şampiyon olamayışının nedeni o sene. :rolleyes:

İşte taraftar olarak çözüm arıyorduk çözümü bulmuşsun bile çok teşekkür ederiz ;).

2007'den beri transferde Türkiye'de bir numarayız. 20.000 kombine satan, formalardan ordan burdan gelirleri olan sözde büyük fenerin büyük(!) transferleri. Genç yetenek desen genç değil, yıldız adayı desen alakası yok. Madem böyle adam alacaktınız. Brezilyalara gidene kadar biz size Sabriyi satardık. :D:D:D

Dos Santos'u Konfederasyon kupasında izledim.Sol bek için transfer edilmişse iyi bir oyuncu.Ancak bu mevkiide Carlos ve Vederson var,ne kadar gerek vardı tartışılır.Ha Daum sol açık oynatır onu bilemem ama gördüğüm ve bildiğim kadarıyla bu adam sol bek.Diğer oyuncu hakkında ise en ufak bilgim yok.Benim için kapalı kutu...

Ben 6 milyon euro gibi bir ücrete Juventus'a gitmek üzere olduğunu sanıyordum. Sanmıyorum ki 20 milyon euro veya ona yaklaşan bir para ödensin.

Fenerbahçe'nin hazırlık maçlarını takip etmedim ama bir arkadaşım bana Daum'un 4-3-3 denediğinden bahsetmişti. Kadrolarına bakınca uygun oyuncularıda var aslında.

--------------------Volkan---------------------

Gökhan-------Bilica--------Bekir---------R.Carlos

------------------Cristian O.--------------------

---------M.Topuz-------------Emre B-----------

Kazım------------------------------A. Dos Santos

---------------------Güiza----------------------

Böyle bir kadro oluşturulabildiği Alex, Deivid, Özer, Semih gibi çok çok iyi bir benche de sahip oluyorlar. Transferi eğer kapatmadılarsa, stopere de takviye yaparak gayet iyi bir kadro oluştumuş olurlar.

Kemal Oliveira 'yı tanıyor musun 11 'e yazdın hemen?:)

Yahu aratırsınız Google News'den görürsünüz neyin ne olduğunu. :) İspanya'da Katalan medyası, İtalya'da takımlara endeksli olan gazetelerin hepsi yazdı Andre Santos'u. Cristian'ı abarttı FB TV'deki adam ama ona güldüm. :D Attığı golleri ilk defa gördüğüm için de şaştım.

Bişey soracam

sen gerçek oguz serdarmısın? hani şu sitenin eski sahibi ve fenerlimisin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt