# Andrea Pirlo - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Andrea Pirlo

Cevap: # Andrea Pirlo

ne 4 ü yahuu boservisi ilemi alıyoruz adamın yaşı gençken yaptığı kontrat 3 en fazla. kim verecek 9 milyon € sanki peşinden 9 verecek kulüpler koşuyor. gelirse müthiş olur ama :)

Pirlo'dan bahsediyoruz k.çı kırık Hamit bile 3 milyon civarı aalıyor yıllık.Bırakta Pirlo alsın

benim yazdığımla senin yazdığın arasındakinin alakasını söylermisin? avrupa da hamit in aldığının 3 katını alır ama Türkiye de aralarında fazla oynamaz . gençken 9 ederdi yani 4.5 a geliyor avrupa da ee adam yaşlandı hiçmi fiyatı düşmeyecek versinler o zaman avrupa da 9.

Avrupada vergi kesintisi var türkiyede yok

dostum yanlış anlattım adamın gençken yaptığı kontrat bu 9 milyon € yani gençken adamın cebine giren para 4.5 milyon € ee yaşlandı bu adam kimse vermez o kadar net para avrupa da en fazla bu yaşta alacağı para 2 milyon € yi geçmez yani cebine giren en fazla burdada 3 milyon € alsın 4 fazla onu demek istedim

dostum yanlış anlattım adamın gençken yaptığı kontrat bu 9 milyon € yani gençken adamın cebine giren para 4.5 milyon € ee yaşlandı bu adam kimse vermez o kadar net para avrupa da en fazla bu yaşta alacağı para 2 milyon € yi geçmez yani cebine giren en fazla burdada 3 milyon € alsın 4 fazla onu demek istedim

Pirlo'nun hala piyasası var.O kadar düşmedi daha

Üst Alt