# Andrea Pirlo - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Andrea Pirlo

Cevap: # Andrea Pirlo

lippi yi helvaci getirecek diyorlar,futbol akli butun futbolcularla anlasmis,eger o furbol akli lippi ise pirlo yu helvaci getirir.

Pirlo,Drogba,Seedorf,Van Bommel,Nesta...Bu isimlerden herhangi birisi gelse göbek atarım.Millet bilip bilmeden yaşlı diye kestirip atıyor aksine bunlar tam da takımın ihtiyacı olan adamlar.Hatta bence Neill da bunlara eklenmeli ve takımda tutulmalı.

devre ortasında van bommel haberleri çıkınca, yaşlı gelmesin, yaşlı gelmesin dendi.

adam milan şampiyon oldu, biz de stancu aldık, işte genç :D

Burada Pirlo'nun geleceğine inanan var mı gerçekten? Birincisi Milan bırakmaz, ikincisi adam niye bize gelsin? Gidebileceği tonla takım varken.

Burada Pirlo'nun geleceğine inanan var mı gerçekten? Birincisi Milan bırakmaz, ikincisi adam niye bize gelsin? Gidebileceği tonla takım varken.

milan'ın bırakmaması gibi bir durum söz konusu değil. sözleşmesi bitti.

ha her konuyu da aşırı ciddileştirmeye gerek yok. ya gelirse üzerinden konuşuyoruz.

Pirlo gelse 6-7 yıl sırıtmadan oynar bu ülkede. Sıradan bir adamdan değil Pirlo'dan bahsediyoruz.

milan'ın bırakmaması gibi bir durum söz konusu değil. sözleşmesi bitti.

ha her konuyu da aşırı ciddileştirmeye gerek yok. ya gelirse üzerinden konuşuyoruz.

Sözleşmesinin bittiğini bende biliyorum ama onun gideceği 2 takım var şu an Milan dışında, birisi yıllardır isteyen Chelsea, diğeri tamda öyle bir adam arayan ve hocası da vatandaşı olan Man. City. Bu yüzden,transfer hayali bile kurmak mümkün değil bence.

Sözleşmesinin bittiğini bende biliyorum ama onun gideceği 2 takım var şu an Milan dışında, birisi yıllardır isteyen Chelsea, diğeri tamda öyle bir adam arayan ve hocası da vatandaşı olan Man. City. Bu yüzden,transfer hayali bile kurmak mümkün değil bence.

Fatih Terim gelirse, Pirlo'yu bir güzel ikna eder.

evet biliyoruz. ne yapalım konuyu kapatıp gidelim mi :) muhabbet ediyoruz işte yoksa ben de gervinho drogba pirlo'lu 11 olmayacağını biliyorum, beşiktaş forumunda kaka, forlan, maicon'lu kadro yapan adam da. eğleniyoruz işte, laf lafı açıyor falan :)

Pirlo çok yaşlı değil ki 31 yaşında ve kalitesi ortada.Gelme ihtimali varsa havada kapılmalı inanılmaz bir katkı sağlar.Hele BAM ile uğraşırken en iyisini kadroya katmak of:)

evet biliyoruz. ne yapalım konuyu kapatıp gidelim mi :) muhabbet ediyoruz işte yoksa ben de gervinho drogba pirlo'lu 11 olmayacağını biliyorum, beşiktaş forumunda kaka, forlan, maicon'lu kadro yapan adam da. eğleniyoruz işte, laf lafı açıyor falan :)

İyi tamam kızma arkadaşım, bende fikrimi söylüyorum. Ama onlarla dalga geçiliyor bu oyuncularla görüşülüyor masalına inandıkları için, onlarda en azından sağdan soldan haber geliyor, ona inanıyorlar. bizde öyle birşeyde yok. Ben Ünal Aysal yönetiminden yıldız oyunculardan ziyade Ribery tarzında geleceği olan oyuncuları almasını bekliyorum ayrıca.

yok canım niye kızayım yani, haberin ciddiyetini salla demek istiyorum :) yoksa feci sıkıcı olur transfer dönemi. :D

Üst Alt