# Andreas Beck - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Andreas Beck

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Andreas Beck

Başlık altında tartışma fazla uzamasın yaşım 26.

2007 hazirandan beri üyeyim forum bir kere açıldı kapandı bu sebeple üyelikler yenilendi.

yenilik eskilik sorun değil derdimi anlamamışsın en sevmedğim şeydir zaten burada eski olanlarrın ahkam kesmesi.

Sabriye iyi demen sorun değil hiç izlemediğin beck'i sabriyle aynı kefeye koyman sorun ben ilk buna tepki gösterdim.Sen beck'in sabriden farkı yok dedin yanlış mıyım?

ama sen sonra bu duruştan vaz geçtin beck her sene aynı performansı gösterecek mi? dedin.

sonra seitaridis gelsin dedin beck'i hiç izlememişin seitaridisden şu an iyi olduğunu bilmemen normal.

Keşke seitaridisi de 2 sezondur izleseydin.

sonra bu görüşüde geçtin bu işler bu kadar çabuk bitmez dedin.

Tüm bunların sonucu üzerinde emin olamadığın konularda bu kadar net ve kesin konuşmana şaşırdım olur yenisindir heyecanla yorum yazmak istemişsindir dedim.

Yeni olduğunuda senden öğrendim mesajlarında kimsenin üye olduğu tarihi takip etmiyorum zaten dediğim gibi eskilerin yenilere ahkam kesmesi hep sinirimi bozmuştur.

bence sen ne yazdığını bilmiyorsun o yüzden sana son msjım eskilerin yenilere ahkam kesmesi hoşuma gitmiyor dedin ama beni forumda yeniyim diye küçümsedin ne perhiz bu ne lahana turşusu seitaridis bnm takımda görmek istediğim bir oyuncu bu ismi takımda görmek istemem bnm düşüncem katılmaya bilirsin ben ilk başta sabri ile beck'i aynı kefeye koydum doğru ama sonra fikrimin yanlış olduğunu dile getirdim senin sıkıntın nedir inan anlayamadım? bnm fikirlerimden dolayıda beni yargılayamassın

Erkut renktaşım tartışma uzamaması için birazcık sende özen göster,şimdi diğer arkadaşta cevap atıcak gene ister istemez uzucak konu!

Herkes in herşeyi çok iyi bilmesi önemli değil,önemli olan yanlışları düzeltebilmek,yanlışları yüzüne vurmak değil!Yanılıyormuyum?

bence sen ne yazdığını bilmiyorsun o yüzden sana son msjım eskilerin yenilere ahkam kesmesi hoşuma gitmiyor dedin ama beni forumda yeniyim diye küçümsedin ne perhiz bu ne lahana turşusu seitaridis bnm takımda görmek istediğim bir oyuncu bu ismi takımda görmek istemem bnm düşüncem katılmaya bilirsin ben ilk başta sabri ile beck'i aynı kefeye koydum doğru ama sonra fikrimin yanlış olduğunu dile getirdim senin sıkıntın nedir inan anlayamadım? bnm fikirlerimden dolayıda beni yargılayamassın

Katılıyorum kimileri,sağ bekte Seitaridis i görmek ister,kimileri Beck i,benim gibilerde Salihamidzic i:asd:

Gattuso ve Makalele yi de Diarra nın arasına koymak,Gattuso ve Makalele ye haksızlık:)

Diarra da Gago gibi çok düz oyuncu Real in bu durumlara düşmesinde bence ön liberoların kötü olması en büyük etkendir!İpini koparan Cannavaro ve Casillas ın önünde!

Yok be Sercan gago ne etliye ne sütlüye karışan alıp veren oyuncu bocanın reale attığı yüz yılın kazığıdır gago.Ama diarra maç boyu ciğeri patlayna kadar koşar defansın önünde takımı rahatlatır.

Not:Diarra değerlendirmesinde Barcelona maçı baz alınmamıştır:D

Önder renktaşım da anti-Sabrici:DErkut kardeşim sorun yok yani:)

Ah be Sabri güzel güzel orta açsan fena mı olurdu!:)

Yok be Sercan gago ne etliye ne sütlüye karışan alıp veren oyuncu bocanın reale attığı yüz yılın kazığıdır gago.Ama diarra maç boyu ciğeri patlayna kadar koşar defansın önünde takımı rahatlatır.

Not:Diarra değerlendirmesinde Barcelona maçı baz alınmamıştır:D

O maçta Diarra,Barcelona ya çalıştı zaten:asd:

Hocam birde çok koşmak mücadele etmekte biyere kadar,Gülizar da çok koşuyor ama fısss:asd:

Uzun lafın kısası Diarra Barcelona da olsa kadroya giremez!Real e de vizyon katacak gibi durmuyor Diarra,bence böle yani:asd:

Hocam birde çok koşmak mücadele etmekte biyere kadar,Gülizar da çok koşuyor ama fısss:asd:

Uzun lafın kısası Diarra Barcelona da olsa kadroya giremez!Real e de vizyon katacak gibi durmuyor Diarra,bence böle yani:asd:

ewt mücadele ile bitmiyor bizdede barış ile ayhanda çok koşuyor ama istatikslere baktığımız zaman takıma fazla bir değer katmamışlar asist falan çok az

Söylediklerimden net eminim görüşlerim kesin.

Sen yeni olduğun için heyecanlanıp mesaj attın herhalde dedim burada amaç senin yeniliğini baz alıp eleştirmek değil nüansı görürsün umarım.

Göremezsen açayım yenisindir bir başlık altında görüşlerini dile getirirsin ama ne kadar konuya hakim olduğunu göstermek için keskin ve net cümleler kullanırsın.

Tıpkı "sabriyle beck arasında fark yok" dediğin gibi.

sonra fikrimin yanlış olduğunu dile getirdim diyorsun yanlış olan fikirlerini bu kadar kesin ve net ortaya koymazsın umarım bir daha..

zira bu kadar kesin konuşup bir kaç sayfa sonra fikrim yanlış diyorsan klavyene mesajına yazık.

Seninle ilgili bu başlık altında yazdıklarım bu başlık altındaki görüşlerinle ilgili eleştiriler.

Kin güdüp sürekli seni germek gibi bir niyetim yok samimiyetime inan yeri gelir farklı fikirde oluruz yeri gelir aynı fikirde sorun olmasın.

Diarra barcada oynamaz milanda veya juventusta oynar sorun değil ama maldonado josico deme tövbe de.:)

ewt mücadele ile bitmiyor bizdede barış ile ayhanda çok koşuyor ama istatikslere baktığımız zaman takıma fazla bir değer katmamışlar asist falan çok az

Barış ile ayhan çok koşsun ki lincolnün ardanın barosuun istatistikleri iyi olsun.

Makalelenin chelseadeki istatistiklerine bakın acırsınız adam kaç sezon oynadı bir gol attı onda da penaltı kullandırdılar vurdu kaleciden döndü tamamladı.

Ama makalele gibisi zor bulunuyor işte.

Söylediklerimden net eminim görüşlerim kesin.

Sen yeni olduğun için heyecanlanıp mesaj attın herhalde dedim burada amaç senin yeniliğini baz alıp eleştirmek değil nüansı görürsün umarım.

Göremezsen açayım yenisindir bir başlık altında görüşlerini dile getirirsin ama ne kadar konuya hakim olduğunu göstermek için keskin ve net cümleler kullanırsın.

Tıpkı "sabriyle beck arasında fark yok" dediğin gibi.

sonra fikrimin yanlış olduğunu dile getirdim diyorsun yanlış olan fikirlerini bu kadar kesin ve net ortaya koymazsın umarım bir daha..

zira bu kadar kesin konuşup bir kaç sayfa sonra fikrim yanlış diyorsan klavyene mesajına yazık.

Seninle ilgili bu başlık altında yazdıklarım bu başlık altındaki görüşlerinle ilgili eleştiriler.

Kin güdüp sürekli seni germek gibi bir niyetim yok samimiyetime inan yeri gelir farklı fikirde oluruz yeri gelir aynı fikirde sorun olmasın.

yazdıklarımı iyi okumadığın için yanlış sözler sölüyorsun ben beck e kötü bir oyuncu demedim sadece bu oyuncunun formu bu seneki gibi iyimi olcak dedim ama sen konuları çok farklı yerlere çektin işi sabriye bağladın ben sabriyi beğenen biri değilim yazdığım msjları bırakta ben karar verim sen değil nese konu uzamasın burası bizim düello alanımız değil ztn ortada kin yapıcak bir durum yok fikir ayrılığımız var

Barış ile ayhan çok koşsun ki lincolnün ardanın barosuun istatistikleri iyi olsun.

Makalelenin chelseadeki istatistiklerine bakın acırsınız adam kaç sezon oynadı bir gol attı onda da penaltı kullandırdılar vurdu kaleciden döndü tamamladı.

Ama makalele gibisi zor bulunuyor işte.

Ayhan ın ofansdaki başarısı fena değil aslında,Barış ta ofansif özellikler çok daha az!

yazdıklarımı iyi okumadığın için yanlış sözler sölüyorsun ben beck e kötü bir oyuncu demedim sadece bu oyuncunun formu bu seneki gibi iyimi olcak dedim ama sen konuları çok farklı yerlere çektin işi sabriye bağladın ben sabriyi beğenen biri değilim yazdığım msjları bırakta ben karar verim sen değil nese konu uzamasın burası bizim düello alanımız değil ztn ortada kin yapıcak bir durum yok fikir ayrılığımız var

Dediğiniz gibi,Beck içinde tüm futbolcular içinde geçerli önümüzdeki sezonda bu başarıyı yakalayabilecekleri yada üstüne koyabilecekleri!

Bu konuda en güzel örnek Gülizar dir zaten:asd::D

Ayhan ın ofansdaki başarısı fena değil aslında,Barış ta ofansif özellikler çok daha az!

bence ayhanda barışta bizim göbekteki ihtiyaçları karşılayamıyor biraz yetenek olcak uzun top atamıyorlar ben hiç ayhanla barışı ara pası atıpta baroşu kaleci ile karşı karşıya getirdiğini görmedim

bence mehmet topal ile iyi bir yabancı oynamalı göbekte

ama şunuda görmemezlikten gelemem barış oyununu geliştiriyor

Dediğiniz gibi,Beck içinde tüm futbolcular içinde geçerli önümüzdeki sezonda bu başarıyı yakalayabilecekleri yada üstüne koyabilecekleri!

Bu konuda en güzel örnek Gülizar dir zaten:asd::D

:ka19: sercan bnm demek istediğimi anlamassın bende bunu demek istedim beck bu sezon iyi ama seneyede iyi oynayabilcekmi çünkü bu oyuncu alınırsa gülizar gibi bize yüksek bir rakama gelcek bnm anlatmak istediğim bu ama konu çoook farklı yönlere kaydı

:ka19: sercan bnm demek istediğimi anlamassın bende bunu demek istedim beck bu sezon iyi ama seneyede iyi oynayabilcekmi çünkü bu oyuncu alınırsa gülizar gibi bize yüksek bir rakama gelcek bnm anlatmak istediğim bu ama konu çoook farklı yönlere kaydı

Beck zaten bize aldığı ücretlerle 10 miyon euro ya patlar!Ama bu risk her futbolcu için geçerli,aldığın adam ne kadar iyi olursa olsun %100 uyum sağlayabilir diyormuyduk?

Baros u bile istemeyen kötülemeyen vardı forumda,o dönemde onlarada saygı duyduk çünkü onlarınkide bir ihtimal dahilindeydi!Tıpkı Lincoln konusunda beni ve bir çok renktaşımın yanıldığı gibi!

Güizanın durumu farklı adam 28 yaşında paso 2.ligte oynamış ilk kez 27 gol ayıp gol kralı olmuş bu durumda denebilir evet bu adam bu seneiyi olacak mı?

Ama beck henüz 22 yaşında ve kariyeri hep yükselişte sadece arada yaşadığı saktlık var onun dışında kötü olduğu zaman yok gibi.

Yani anlayacağınız oyuncunun bir standartı var.

Beck zaten bize aldığı ücretlerle 10 miyon euro ya patlar!Ama bu risk her futbolcu için geçerli,aldığın adam ne kadar iyi olursa olsun %100 uyum sağlayabilir diyormuyduk?

Baros u bile istemeyen kötülemeyen vardı forumda,o dönemde onlarada saygı duyduk çünkü onlarınkide bir ihtimal dahilindeydi!Tıpkı Lincoln konusunda beni ve bir çok renktaşımın yanıldığı gibi!

adnan polat'a güveniyorum eksik bölgelere iyi oyuncuları alcağından hiç şüphem yok haldun üstünelde çalışıyor şuan her şeyin hayırlısı diyelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt